Son Dakika
12 Aralık 2019 Perşembe

GearBest Hakkında Bilinmeyenler

15 Aralık 2017 Cuma, 13:05

Merkezi Çin’de bulunan bir şirkettir. Uygun kaliteli ürünleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle de bilgisayar parçaları konusunda fiyatına göre oldukça başarılı ürünlere sahiplerdir. Kendisine ait depolarında bulunan ürünleri bize satmaktadır. Bu açıdan bakıldığında orjinal ürün konusunda son derece güvenilir bir sitedir. Gearbest’in ürün kategorileri genellikle akıllı telefonlar, cep telefonları, tabletler, elektronik eşyalar, bilgisayarlar, akıllı saatler gibi elektronik alanında çok çeşit ürün satmaktadır.

Toplam da 5 ayrı yerde deposu bulunmaktadır. Ürünleri depolarına gönderip oralardan dağıtıcıya sonrada tüketiciye iletilir. Çin, ABD, Avrupa, Hong Kong ve Rusya da depoları mevcuttur. Depoların konum olarak genellikle sınır bölgelerine kurulmuştur. Rahatlıkla ürün araştırması yapabilir, ürününüzün nerde, hangi depoda olduğunu öğrenebilirsiniz. Genellikle ürünlerin hepsinde ücretsiz kargo seçeneği mevcuttur. Takip etmek istediğiniz ürünü, daha hızlı gelmesini istediğiniz ürünü ise belirli bir bedel karşılığında takip edip daha hızlı gelmesini sağlayabilirsiniz. Kolay bir şekilde üye olarak ilk satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. GearBest Türkiye bloğunda güncel olarak GearBest indirim kodu ve ürün incelemeleri paylaşılmaktadır,

Üye olmak oldukça kolaydır. Facebook üzerinden de hızlıca üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ürün alma işlemini 4 aşamada gerçekleştirebilirsiniz. İlk öncelikle ürünümüzü sepetime ekliyoruz. Sonrasında başka ürün alacaksak eğer onları da sepetimize eklemeyi unutmuyoruz. Alışveriş işaretine tıklıyoruz ve karşımıza bir sayfa açılıyor. Bu sayfa 3 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada siparişimizi belirliyoruz. Sol alt kısımda yer alan alışverişe devam et ile alışverişe devam edebilir veya hemen satın alma işlemine gerçekleştirebilirsiniz. Gereken adres, kişi bilgilerini girdikten sonra karşımıza kargo seçenekleri çıkmaktadır.

Her seçeneğin gönderi süresi birbirinden farklı. Almak istediğiniz ürünü hemen gelmesini istiyorsanız ona göre geç de gelebilir diyorsanız ona göre hızlı veya yavaş kargo türlerin birisini seçiyoruz. Ülkemize bedava yani ücretsiz gelmesi için ücretsiz gönderim seçeneğini seçiyoruz. Ürünümüz 10-25 iş günü arası gönderim süresi ile gönderilecektir. Eğer kargo takip numarası almak istiyorsanız mavi alan içerisinde yazan takip numarası seçeneğini seçiyoruz. Bu işlem için belirlenen bir ücret tutarı vardır. Sonrasında ise ödeme seçenekleri sayfasına geliyorsunuz. Burada paypal ya da kredi kartı seçeneklerinden birini seçerek ödeme yapacağınız sayfaya geçiyorsunuz. Bilgilerinizi girerek işlemi tamamlıyorsunuz. Mutlu alışverişler dileriz. https://gearbestturkiye.com/ adresinden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.