Son Dakika
12 Aralık 2019 Perşembe

Tek taş yüzük modelleri

18 Mayıs 2017 Perşembe, 14:58

Tek taş yüzük modelleri Ariş pırlantada oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Tek taş yüzük alarak sevdiklerinizi mutlu edebilir ve onlara eşi benzeri bulunmaz bir hediye alabilirsiniz.  Geniş pırlanta tek taş yüzük koleksiyonu içerisinde mutlaka kendi zevkinize uygun bir yüzük bulabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak pırlantadan meydana gelen tek taş yüzük modellerinde farklı renkli taşlar kullanılmaktadır. Taş berraklığı olarak farklı modelde olan tek taş yüzüklerle zarif bir şıklık elde edebileceksiniz.

Tek taş yüzük modelleri tercih ederken taş kesimi çok önemli bir yere sahiptir. Damla ve yuvarlak şeklinde kesimler en çok tercih edilen tek taşlardır. Prenses kesim, trapez kesim, yuvarlak kesim ve kalp şeklinde kesim tek taş yüzüklerde kullanılan diğer taş kesimlerindendir.

Tek Taş Yüzük Fiyatları

Tek taş yüzük modellerine göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Seçilen tek taş yüzüğün karatı fiyatı belirleyen en önemli kriterdir.

Birbirinden özel tasarım tek taş yüzük modellerinin fiyatları da klasik modellere göre farklılık göstermektedir. En uygun tek taş yüzük modellerini görüntülemek için www.arispirlanta.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.