Son Dakika
12 Aralık 2019 Perşembe

Bayan gömlek modelleri

18 Mayıs 2017 Perşembe, 15:00

Günlük hayatınızda kullandığınız parçalarla eşsiz kombinler oluşturup kullanacağınız gömlek modelleri şıklığınıza şıklık katmakta. Bayan gömlek modelleri tarzları ile de dikkat çekmektedir. Etekler, dar ya da Jean pantolonlarla eşsiz şekilde kombinlenebilen gömlek modelleri şık yapısı ile de son derece kullanışlı.

Popüler Renkler

Modern şekilde kesilen gömlekler estetik ürünlerle gözleri üzerinize çekmenizi sağlamaktadır. Bayan gömlek modellerinde moda trendlerine uygun çizgi ve detaylar yer almaktadır. Siyah, haki, mavi, pembe renklerin ön planda olduğu gömlek modelleri tarzları ile de dikkat çekiyor. Modern yapısının yanı sıra rahat formları, genişlikleri ile de dikkat çekiyor.

Doğru Kombin Önerileri

Kumaş pantolonlar, kalem eteklerle doğru şekilde kombinlenebilen gömlek modellerinde kol kısımları, yaka kısımları volanlı modeller de tarzınızı yansıtmaktadır. Bayan gömlek modelleri şık yapıları ile de dikkat çekmektedir. Sitemizde yer alan gömlek modelleri tarzıyla dikkat çekiyor. Yeni sezonda çok tercih edilen gömlek modelleri hareketli yapısı ile bir adım öne çıkmanızı sağlamaktadır. Gömlek modellerimizi www.dilvin.com.tr adresinden incelemeniz mümkün.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.