Optimum ürünleri ile formunuzu koruyun

01 Mart 2017 Çarşamba, 09:00

Spor her insanın ihtiyaç hissettiği aktiviteler arasında yer alır. Formda kalmak, kilo vermek veya kas kütlesini geliştirmek isteyen kişilerin gerçekleştirdiği spor aktiviteleri, farklı yanlarıyla yaşantınızı direkt etkileyecek yapıdadır.

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres, yoğun iş temposu ve düzensiz beslenme sonucunda ortaya çıkabilecek sorunları minimum hale getirmek, oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçmek için hareketli bir yaşam şarttır. Özellikle insanlarda bu gibi sorunlara bağlı olarak ortaya çıkabilecek kalp, kolestrol, şeker veya tansiyon gibi riskli hastalıkların önüne geçmek için spor olmazsa olmaz. Kilo vermek, daha formda bir hale kavuşmak ve kas kütlelerini geliştirmek için vücudun günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve elde edilecek başarıların maksimum seviyeye yükseltilmesi öncelikli hedef olacaktır. Her insan günlük besin değerleri ile vücudun ihtiyaç duyduğu bileşenleri elde edebiliyor. Fakat yoğunlaşan antrenman programları ile vücut zaman zaman bu bileşenlerin eksikliğini hissedebiliyor. Bu gibi durumlarda kullanacağınız takviye edici ürünler, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde üretilmektedir. Optimum nutrition farklı yapısı ve içerikleri sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak supplement ürünlerini size iletecektir. 1986 yılında kurulan ve sporcu besinleri konusunda dünyanın önemli firmaları arasında yer alan Optimum Nutrition, dünya genelinde en fazla satılan ürün gamlarını oluşturmaktadır.

Hammadde kalitesi için saf madde kullanan Optimum, yüksek üretim standartlarına uygun olarak faaliyetlerini yürütüyor. Sürekli olarak kendini yenileyen bu firma, yüksek üretim standartlı ve kaliteli içerikli ürünler için çalışmalarını yürütmektedir. Protein kaynaklı ürünler başta olmak üze güç, toparlanma ve sağlık kategorilerinde 20’den fazla ürünü satışa sunan Optimum, farklı içerikleriyle dikkat çekmektedir. Optimum Gold Standard Whey protein tozu bu ürünler arasındaki en çok bilinen üründür. Dünyada en çok satılan ürün içerisinde yer alan Gold Standart Whey, formülüyle mükemmel bir imkanı size sunmaktadır.

Optimum Türkiye

Optimum Nutritiun, Türkiye’de uzun yıllar faaliyet yürütmektedir. 2015 yılında İstanbul’da ofisini açan Optimum, ürün çeşitliliğini her geçen gün artırarak Türk kullanıcılarına farklı içerikler sunmaktadır. Türkiye’de de en fazla satan protein tozu olan Gold Standard Whey, Optimum Casein, ve Serious Mass ürünleri en fazla satan Optimum ürünleri olarak sıralanabilir.

Optimum ürünlerine Fitbull ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Fitbull’dan alacağınız ürünler en güncel ithalat garantisiyle sizlere sunulacaktır. Uygun ödeme koşullarını ve hızlı kargo seçeneklerini size sunan Fitbull, farklı alternatifleri sizlere sunacak ve mükemmel olanaklar sunacaktır.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz