Son Dakika
18 Ocak 2020 Cumartesi

Düğün takısı

31 Mart 2016 Perşembe, 01:25

Evlenme kararı alan çiftlerin belirledikleri tarih aralığı için düğün hazırlıklarına başladıkları görülür. Evlenirken her ayrıntının atlanılmadan yapılması düğünün hayal edildiği gibi düzenlenmesini sağlar. Özellikle düğünlerde gelinlerin gelinlikleri ile uygunlu olarak taktıkları düğün takısı olduğundan daha şık bir görüntü elde etmelerini sağlar. Gelin adaylarının düğün takısı olarak genellikle set tercih ettikleri görülür. Özellikle bayanların tarz ve zevkleri göz önüne alınarak oluşturulmuş olan takı setleri karşımıza çıkmaktadır.

Gelinlerin düğün boyunca üzerlerinde taşıyacakları düğün takısı seçimi oldukça zor ve bir o kadar da zevkli bir iştir. Günümüzde pek çok düğün takısının olması bayanların aralarında seçim yapmasını zorlaştırmaktadır. Düğün takısı denildiği zaman akla gelen ilk firma Boybeyi Jewellery olarak karşımıza çıkmaktadır. Mücevher konusunda yüz yılı aşkın bir süredir çalışmalar sağlayan firma özel taşlar kullanarak farklı tasarımların oluşmasını sağlar. İstek üzerine özel tasarım modellerinde yapan firma alanında büyük başarılara imza atmayı başarmıştır.

Tarzımıza uygun bir takı seti seçmek için gerekli incelemeleri yapmakta fayda vardır. Sitemiz takı konusunda da gelin adaylarına pek çok fikir sunmaktadır. Seçilecek olan takı seti sayesinde oldukça şık bir görüntü elde etmeniz sağlanır. Özellikle takı setleri yüzük, kolye, küpe, bilezik gibi parçalardan oluşmaktadır. Gelin ve damat adaylarının yakınları da düğünde düzenlenen takı törenin de oldukça şık parçalar taktıkları görülür. http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki linkini tıklayarak takı setlerini yakından inceleme imkanı sunar.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.