Son Dakika
09 Aralık 2019 Pazartesi

ŞÖLENE DÖNÜŞEN HEDİYELER; ÇİKOLATA SEPETİ

30 Mart 2016 Çarşamba, 21:21

Çikolata lezzeti ile insanlara mutluluk verir. Sunum olarak meyvelerle birleşen çikolata sepeti seçenekleri de çok daha özel hediye seçeneklerine dönüşebilir. Hediyenin de karşınızdakine mutluluk vermesi esastır. Bu nedenle sevdiğinize özel zaman dilimlerinde hediye etmek için tarz sepetler tercih edilebilir. Çilek, muz ve ananas bu alanda en çok kullanılan meyveler olmaktadır. Ancak seçimler genel olarak mevsim meyveleri üzerinde yapılabilmektedir.

Özel davetlerinizde de açık büfe seçimleriniz için bu tür çikolata sepeti ürünleri ile zengin ve lezzetli menüler hazırlayabilirsiniz. Çilekler çoğunlukla çikolata kaplanmakta, ancak bunun yanında şeker hamuru kullanılarak çok daha fazla renklerle festival havası elde edilmektedir. Bu ürünler arasında çikolatalı meyve sepetleri bulunmakta ve kivi, çilek, muz, ananas gibi meyve seçenekleri ile hazırlanmaktadır. Karışık lezzetler olarak bilinen sepetlerde ise elma, çilek, muz gibi meyvelerin yanında kurabiyeler ve çikolatalı truffle seçenekleri de bulunmaktadır. Ürünler genel olarak siparişler üzerine hazırlanmakta ve taze olarak sunulmaktadır. Siparişler Fruitflowers şubelerinin bulunduğu illerden alınmaktadır.

Bu iller arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya bulunuyor. Her çeşit kutlama zamanlarında en güzel mesaj olarak tercih edilebilen bu ürünler çeşitli aranjmanlarla süslenerek tam bir festivale dönüştürülmekte ve göz kamaştıran bir hediyeye olarak sunulmaktadır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.