Bayan Tayt Giyimi

10 Mart 2016 Perşembe, 17:50

Hem iç mekânlarda, hem de dış mekânlarda giyilebilen bir kıyafet türüdür. Pantolondan sonra bayanların en çok tercih ettiği kıyafet türlerinden bir tanesi olan tayt modelleri, esnek ve sıcak tutan kumaşlardan üretilir.

Desenli ve düz renklere sahip olan modeller farklı olsa da, aynı tür kıyafetler ile kombinlenebilir. En çok gri ve siyah tonlara sahip renkler bayanlar tarafından tercih edilir. Kış aylarında, etek altına giyilebileceği gibi, yaz aylarında tek başına da giyilebilir. Tayt modelleri, kış ya da yaz aylarında kullanıma göre, kumaş türü değişebilen modeller arasında yer alır.

Yazlık ve Kışlık Tayt Modelleri

Yandan fermuarlı deri bilyeli modeller, yaz ve bahar aylarında giyime uygundur. Genelde siyah olan renkler, en çok tercih edilen renkler arasındadır. Pamuklu ve elastan kumaştan üretilen bu modeller, günlük kullanım için uygundurlar. Yandan fermuarlı ve deri bilyeli ayrıntısı ile bayanların şık görünmesini sağlayan modeller arasındadır.

Desenli tayt modelleri, kış ve sonbahar aylarında giyime uygundur. Kazaklar ile kombin edilebilir. Renk uyumuna dikkat edilmesi gerekir. Genelde gri tonların hakim olduğu modeller, en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bununla birlikte, topuklu süet ayakkabılar ya da babet ayakkabılar tercih edilebilir.

Birbirinden şık modeller, yaz ve kış aylarında giyime uygundur ve farklı renk seçenekleri ile bayanların beğenisine sunulur. Ayrıntılı bilgi için; http://www.zemingiyim.com/kadin-taytlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz