Çiftlere Özel Düğün Takısı Çeşitleri

24 Şubat 2016 Çarşamba, 15:05

Evlilik hazırlığı telaşına kapılarak nasıl bir takı ile düğününüzde boy göstereceğinizi ihmal etmeyin. Çünkü düğün takısı seçimi genellikle son günlere bırakılır ve gelin adayları istedikleri gibi bir takıyı bulmakta zorlanabilir. Bu durumda tüm ihtişamınızın takmak zorunda kaldığınız takılar yüzünden bozulduğunu düşünebilirsiniz. Tüm keyfinizi kaçırmanıza neden olabilecek bu sendrom pek çok gelinin başına geliyor.

Düğün Takısı Nasıl Seçilir?

Eğer siz de böyle bir demoralize durum yaşamak istemiyorsanız nasıl bir düğün takısı ile evleneceğinizi şimdiden kararlaştırın ve hatta takınızı satın alarak işinizi de sağlama alın. Seçim yaparken neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini de unutmayın! Bir takı seti tek başına muhteşem görünebilir. Ancak sizin gelinliğinize, saç modelinize ya da düğün konseptinize uygun olmayabilir.

Bu yüzden tüm bu hususları dikkate alarak seçim yapmanız gerektiğini sakın unutmayın! Hazır set halinde olan yüzlerce takı seti mevcut… Gelin adayları genellikle bu hazır setler arasından seçim yapıyor ve aradığı tasarımı da kısa süre içerisinde bulabiliyor.

Kolye, küpe, bileklik, bilezik, yüzük ve gelin tacı şeklinde pek çok parçadan oluşan setlerden istediğiniz parçaları da seçebiliyorsunuz. Tüm parçaları set halinde satın alarak kullanmanız da mümkün. Bu konuda karar tamamen size kalmış. En yeni düğün takısı setlerini incelemek için http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki adresine tıklayabilirsiniz. Ancak son kararınızı vermeden önce gelinlik modelinizi, saç modelinizi ve düğün konseptinizi de göz önünde bulundurmayı sakın unutmayın!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz