Erkek Kazak ve mont kombinleri nasıl olmalıdır?

16 Şubat 2016 Salı, 21:59

İlk olarak yani her şeyden önce hangi tarza sahip olduğunuzu bilmeniz gerekir ya da nasıl görünmek istediğinizi bilmelisiniz. Eğer genç yaşlardaysanız ve daha ciddi bir görüntü yerine biraz spor-şık kombin oluşturmak istiyorsanız kesinlikle ‘kolej’ seçeneklerini değerlendirmeniz gerekir. Erkek mont modellerinde dahi bu tarzı yakalamanız mümkündür. Bunun için yalnızca ufak bir model arayışına girmeniz gerekecektir. Kendi tercihlerinizi yaptıktan sonra tamamen bu parçaları birbirleriyle kombinlemeye başlamalısınız.

Hip, genç ve preppt tarzlarına hitap eden bir kişiliğe sahipseniz yapmanız gerekenler hakkında ufak ve işe yarar ipuçları paylaşılabilir. Erkek montlarında da bu ipuçlarını değerlendirmeniz mümkündür. Kolej bir görüntü oluşturmak için lacivert ve yeşil çizgili bir kazak modelini kot pantolon, bere ve spor ayakkabı ile kombin edebilirsiniz. Üzerinize de deri bir mont alarak kombin tamamlanabilir. Kazakta yer alan yeşil ve lacivert renklerde olan kareli bir gömlek modelini de kazağınız içerisinde kullanarak şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tüm bu önerilerin, ipuçların ve detayların yanı sıra model olarak seçim yapmak, güvenilir alışverişin tadını çıkarmak ve moda parçaları tercih etmek istiyorsanız kesinlikle http://www.wessi.com/erkek-kaban web sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olacak pek çok alternatifi bulabilirsiniz. Sunulan alternatifleri beğenmeniz durumunda güvenilir alışveriş imkanından yararlanarak satın almanız da son derece kolay olacaktır. Wessi markasının sağladığı avantajları değerlendirmeniz sizin için ideal bir seçenektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz