Son Dakika
06 Aralık 2019 Cuma

En kaliteli ve ucuz tablet modelleri

16 Şubat 2016 Salı, 22:02

            Günümüzde bilgisayarların tablet hali çok benimsenmiş olmakta ve satış oranlarına bakıldığında görülen artış bu bilgiyi destekler nitelikte olmaktadır. Bu alanda kullanıcılar ilk olarak ekran özelliklerini incelemektedir. Ekran boyutları ise 7 ve 18 inç büyüklükleri arasında değişmektedir. Klavyeli modeller çok fazla bulunmamakta, kılıflara ek olarak sunulan klavye seçeneklerini isteyen kullanıcılar tercih edebilmektedir. Multi media işlevlerini kullanmak ve hafifliğinden faydalanmak için tercih edilecek tabletler daha ufak boyutlu olan seçenekler olabilecektir.

Bu alanda tabletlerin kralı unvanı ile anılan bir model olan İpad modellerinin yanı sıra S Pen uygulamaları ile dikkat çeken Galaxy Note serisi de büyük ekrana sahip modeller arasında yer almaktadır. Microsoft üretimi olarak piyasaya çıkan Surface de bu alanda iyi tablet modelleri arasında değerlendirilebilecek bir model olmaktadır. Ekran olarak düşündüğünüzde ise kaliteli bir seçim yapmak için Asus seçenekler arasında tercihler yapılabilir. Bu alanda diğer popüler markalar arasında Casper, Homotech, Everest gibi çeşitlerde yer almaktadır.

Özelliklerini, modellerini, işlemci türleri, ekran, ram, dâhili bellek ve kamera özelliklerine göre tabletleri değerlendirmek ve ekonomik seçimler yapmak için http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu alanda birden fazla firmanın sunduğu modeller arasından seçimler yapmak için filtreleme özelliklerini kullanabilir ve ihtiyaçlarınıza tam olarak cevaplar verebilen cihazlar arasında en ideal seçimleri çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.