Düğün Törenlerinin Simgesi

12 Şubat 2016 Cuma, 16:35

 

Düğün törenlerinin simgesi haline gelen düğün pastalarının, birçok türü günümüzde yapılıyor. İsteğe bağlı olarak, birbirinden güzel ve orijinal tasarımlara sahip pastalar, düğün salonlarında gelin ve damat tarafından kesiliyor. Düğün pastası ürününün yanı sıra, bu sıralar moda olan cupcake pastalar da, gelen konuklara ikram edilen ürünler arasında yer alıyor.

Düğün Pastası Modelleri

Gelin ve damadın zevkine göre ve sipariş verilerek hazırlanan pastalar, son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Düğün pastası modelleri, gelen konuklarında ilgisini çekebilecek düzeyde hazırlanıyor.

Bir buket çiçek şeklinde hazırlanan pastalardan, konuklarınıza ikram etmek isteyebilirsiniz. Bol krema ve çeşitli meyveler ile hazırlanan bu pastaları, gelen konuklarınız çok beğenecek.

Gelin ve damadın temsili figürlerinin olduğu pastalar, bu sıralar en çok tercih edilen düğün pasta modellerinden bir tanesidir. Bu pasta modeli ile gelen konuklara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Sade bir tasarıma sahip ve üç katlı pastalar da tercih edilebilecek, pasta modelleri arasında yer alıyor. Bu tür pastalar belki de en çok satılan ve düğünlerde tercih edilen pasta modelleri arasında yer alıyor.

Etrafında gül figürlerinin olduğu ve üç katlı olan, yastık figürü şeklinde tasarlanan düğün pastaları da ilginç ürünlerden bir tanesidir. Bu pasta modelinin düğüne renk katacağı kesindir.

Birbirinden ilginç ve taze düğün pastası türleri için; http://dugunmevsimi.com/dugun-pastasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz