Birbirinden İlginç Çılgın Yılbaşı Hediyeleri

21 Aralık 2015 Pazartesi, 03:05

Aynı yılbaşı hediyelerindem bıktınız mı? Birbirinden güzel ve farklı olan yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Her yılbaşı aynı hediyeleri görmekten ve almaktan sıkıldıysanız doğru adretesiniz. Yılbaşını daha da renkli kılmak için çılgın yılbaşı hediyelerine yer açın. Birbirinden oldukça farklı olan çılgın yılbaşı hediyeleri, hem arkadaşlarınızı mutlu edecek hem de unutmamasını sağlayacak.

Musical Moving Hat – Müzikli Hareketli Noel Baba Şapkası

cilgin-yilbasi-hediyeleri-1

 

Bu ilginç yılbaşı hediyesi, partide sizin yerinize dans ediyor. Şapkanın ön tarafında bulunan ‘press here’ yazılı yere basın ve eğlenceyi seyredin. Müzikli ve hareketli yılbaşı şapkası, en çılgın yılbaşı hediyeleri listesinde olamayayı hak ediyor.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/musical_moving_hat_muzikli_hareketli_noel_baba_sapkasi/

Işıklı Yılbaşı Gözlüğü

cilgin-yilbasi-hediyeleri-2

 

Yılbaşı partilerinde bu gözlüğe sahip olan herkes partinin yıldızı olmaya aday. 3 farklı rengi bulunan yılbaşı gözlüklerinin partilere renk katacağı kesin. Enerjisini pilden alan gözlük, yanında pil ile gönderiliyor.

Fiber Optik Çam Ağaçları

Kendi kendine ışık saçan bir çam ağacı görmüş müydünüz? Fiber optik çam ağacı, kendiliğinden renkli ışıklar saçıyor. Çılgın yılbaşı partilerinin olmazsa olmazı çam ağaçlarıdır, çam ağacım farklı olsun diyorsanız fiber optik  ağaç tam da size göre.cilgin-yilbasi-hediyeleri-3

Neşeli Yeni Yıl Ürünleri

cilgin-yilbasi-hediyeleri-4

Çılgın arkadaşlara çılgın yılbaşı hediyeleri! Esprili tasarımla hazırlanmış yılbaşı hediyeleri verdiğiniz bilgilere özel olarak hazırlanıyor. İçinde neler yok ki, duvar saati, magnet, kupa bardaklar ve daha birçok ürün arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/neseli-yeni-yil-urunleri/

12 ve 24’lü Saç Tebeşiri S

cilgin-yilbasi-hediyeleri-5

Bu ilginç hediye ile hem kendiniz hem de arkadaşlarınız yılbaşı partilerine renk katacak. Zararsız olan saç tebeşirinin kullanımı oldukça basit, hafif nemli saça tebeşiri sürmeniz yeterli. Saçı tekrar eski haline getirmek için ise saçları durulayabilirsiniz.

Happy New Year Şampanya Şişesi Gözlük

cilgin-yilbasi-hediyeleri-6

 

Yılbaşı ve çılgın partileri aksesuarları olmadan keyif vermez. İşte daha önce görmediğiniz, özel tasarımlı yılbaşı gözlüğü. Bu özel gözlüğü arkadaşlarınıza hediye etmekten çekinmeyin.

Kişiye Özel Esprili İlaç Kutusu

cilgin-yilbasi-hediyeleri-7

İlaç kutusu görünümündeki bu ilginç hediye, elbette bir ilacı barındırmıyor. Esprili bir şekilde hazırlanan ilaç kutusu kişiye özel olarak hazırlanıyor. Kutu içinde ise lezzetli çikolatalı drajeler yer alıyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz