Türkiye Şehitlerine Ağladı

16 Aralık 2015 Çarşamba, 18:55

ÜŞÜME YAVRUM

Şehit polis Özel Hareket Şube Müdürü Ahmet Kabukçu için Ankara Kocatepe’de cenaze töreni düzenlendi. Oğlunun şehit haberini aldıktan sonra Ankara’ya giderken rahatsızlanan şehit babası cenazeye tekerlekli sandalye ile katıldı. Törende bir kadın Özel Hareket polisi üzerindeki montu çıkararak üşümemesi için şehidin kızına giydirdi. Kabukçu 3 çocuk babasıydı.

DEDE-TORUN EL ELE TUTUŞTU

Şehit polis memuru Nuri Yazanel’in memleketi Kayseri’deki cenaze töreninde yakınları ayakta durmakta güçlük çekti. Şehidin eşi Güldane Yazanel eşinin üniformasını giyerek cenazeye katılırken, şehidin babası ve oğlunun birbirlerinin ellerinden tutarak gözyaşı dökmesi yürekleri dağladı. Özel Harekatçı Yazanel’in cenazesinde gözyaşları sel olurken, teröre karşı “şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları atıldı.

BABAYA SON VEDA

Şehit polis memuru Mustafa Nohut’un cenazesi memleketi Kırıkkale’de binlerce kişinin katılımıyla toprağa verildi. 20 yıldır Özel Harekat’ta görevli bulunan şehit polis memuru Mustafa Nohut’un yaklaşık 1 ay önce Ankara’dan Diyarbakır’a geçici görevle gönderildiği öğrenildi. Şehidin 12 ve 15 yaşındaki iki kızının babalarının tabutlarına sarılarak gözyaşı dökmesi yürekleri dağladı.

Diyarbakır'da zırhlı polis aracına düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Nuri Yazanel, Kayseri'de toprağa verildi. Şehidin babası Davut (sol 2) ve oğlu Yusuf Yazanel (sağ) yakınları tarafından teselli edildi. (Musa Özyürek - Anadolu Ajansı)

Diyarbakır’da zırhlı polis aracına düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Nuri Yazanel, Kayseri’de toprağa verildi. Şehidin babası Davut (sol 2) ve oğlu Yusuf Yazanel (sağ) yakınları tarafından teselli edildi. 

 

Diyarbakır'da, zırhlı polis aracının geçişi sırasında terör örgütü PKK mensuplarınca yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan polis memuru Mustafa Nohut, Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin eşi Sare Nohut (solda) ve kızı Emine Nohut (ortada) güçlükle ayakta durabildi. (Zekeriya Karadavut - Anadolu Ajansı)

Diyarbakır’da, zırhlı polis aracının geçişi sırasında terör örgütü PKK mensuplarınca yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan polis memuru Mustafa Nohut, Kırıkkale’de son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin eşi Sare Nohut (solda) ve kızı Emine Nohut (ortada) güçlükle ayakta durabildi. 

 

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Özel Harekat Şube müdürü Ahmet Kabukçu için Kocatepe Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye şehit Kabukçu'nun küçük kızı Zeynep Kabukçu da katıldı. (Murat Kaynak - Anadolu Ajansı)

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Özel Harekat Şube müdürü Ahmet Kabukçu için Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye şehit Kabukçu’nun küçük kızı Zeynep Kabukçu da katıldı. 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz