Son Dakika
11 Aralık 2019 Çarşamba

Takı Askısı ile Aksesuarlarınızı Kaybetmeden Saklayın

16 Aralık 2015 Çarşamba, 18:42

Kadınlar takı ve aksesuar kullanmaya bayılırlar. Özellikel küpe, kolye, bilezik, yüzük gibi aksesuarlar doğru bir şekilde saklanmadığında hem dağınık dururlar hem de kaybolma riskleri çok fazladır. Takı askısı adı verilen ve kadınların bu derdine son veren son derece kullanışlı olan takılık ile takılarınızı ve aksesuarlarınızı daha düzenli şekilde saklayabilirsiniz.

Takı Askısı Modelleri

Takı askısı modelleri arasında en çok tercih edilenler elbise askısı şeklinde olan askılık modelleridir. Elbise askısına benzeyen bu askılıklar kolye, küpe ve yüzüklerinizi bir arada bulundurmanızı sağlıyor. Takılarınızın düzenli bir şekilde saklamanız ise sabah işe giderken ya da ihtiyacınız olduğunda takılarınızın elinizin altında olmasını, kolayca bulmanızı ve takı takmak için daha az zaman harcamanızı sağlıyor.

Elbise askısı görünümünde olan askılıklar oldukça kullanışlı modeller. Takılarınızı küpeler, kolyeler, bilezikler ve bileklikler şeklinde gruplandırarak saklamanızı kolaylaştırıyor. Bunun dışında ferforje askılıklar da bir hayli ilgi gören takı askılarından. Duvara monte edilen modelleri dışında tuvalet aynanızın üzerinde duracak modelleri de var.

Bu askılıklardan tuvalet aynanızın üzerinde birkaç tane bulundurarak takılarınızı küpe takı askısı, kolye takı askısı, yüzük takı askısı gibi gruplandırabilirsiniz. Böylece tuvalet aynanız daha düzenli bir görünüme kavuşur, siz de çekmecelerde takılarınızı aramak zorunda kalmazsızın. En güzel takı askısı modelleri için  http://www.englishhome.com.tr/aski-taki-askisi sayfayı ziyaret edebilir, takı askısı modellerini yakından inceleyebilir, beğendiğiniz ürüne sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.