Sabahlık Modelleri

16 Aralık 2015 Çarşamba, 18:42

Kış günlerinin her geçen gün kendini hissettirerek geldiği bu günlerde sıcacık yataktan çıkmak da giderek zorlaşmaya başlıyor. Sizi yataktan çıkmaya ikna edebilecek bir giysi varsa o da birbirinden şirin bayan sabahlık modelleri olabilir. Saten ve seksi sabahlıklar en bilinenleri ama birbirinden renkli, peluş kocaman sabahlıklar son birkaç yıldır gözde haline geldi denilebilir.

Vücut hatlarını veya şıklığı önemsemeden tamamen sıcak tutmayı amaçlayan bu polar ile üretilmiş bayan sabahlık modelleri bu aralar ilgi uyandırıyor. Sabahlıklar iç giyim mağazalarında satışa sunulsa da alışveriş yapmak için uzun bir vakti olmayan bayanlar için online alışveriş vazgeçilmez bir seçenektir.

Penye sabahlık takımları bu sene daha önceki yıllara göre fazlaca tercih ediliyor. Puantiyeli, leoparlı, çizgili ve çiçek modelli sabahlıklar penye sabahlık modelleri olarak bu sene çok tercih edilecek görünüyor ve kadınların tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Sabahlık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

En popüleri saten olsa da, penye ve polar gibi çeşitleri de mevcut. Ayrıca dantelli sabahlıklar sayesinde çok daha şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Saten sabahlıklar kullanırken dikkat edilmesi gereken kumaşın kalitesidir. Kalitesi kötü olan bir saten sabahlık vücudunuzu terletebilir.

Çok farklı boyutlarda, çok farklı desenlerde, çok farklı kumaşlarda ve de çok farklı renklerde sabahlık modellerini http://camasircity.com/gecelik-sabahlik web sitesinde bulmak mümkündür. Sabahlıkları pijama ve geceliklerinizle takım halinde alıp, kullanabileceğiniz gibi, iç giyiminize uygun olarak ayrı satılan sabahlık modelleri kullanarak da farklılık yaratabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz