Ucuz Otobüs Biletinin Adresi

07 Aralık 2015 Pazartesi, 19:01

Ulaşım sektöründeki rekabet yolcuların ergonomisi ve cebini de yakından etkiliyor. Havayolu şirketlerinin bilet fiyatlarını kırması, otobüs firmalarını da yakından etkiliyor. Artan rekabet ortamı özellikle karayolu taşımacılığında yeni gelişmelerin yaşanmasına neden oluyor.

Artık yolcular için güvenli yolcuklar ön plana çıkarken, otobüs firmaları yolcularının rahatlığı için tüm imkanlarını kullanıyor. Özellikle ikram servisleri, araçlarda bulunan internet olanakları artırılmış durumda. Neredeyse tüm otobüs firmaları yolcularına sınırsız yiyecek ve internet vaat ediyor.

Aynı zamanda uzak mesafeler ve büyük şehirlere gelen yolcular için verilen servis hizmeti de bu imkanların içinde önemli yer tutuyor. Birçok firma yolcularının gideceği semte terminallerden servis kaldırıyor. Hatta bazı firmaların kendilerine ait olan terminallerinden yolcular otobüslere biniyor.

Ulaşım sektöründeki önemli gelişmeler tüketiciyi de yakından ilgilendiriyor. Firmalar birbirleriyle rekabet etmek için bilet fiyatlarında indirim yapıyor, ucuz otobüs bileti için ellerinden gelen kampanyaları fazlasıyla gerçekleştiriyorlar.

Seçenekler artıkça vatandaşın da kafası karışıyor. Otobüs firmalarındaki çeşitlilik, bilet fiyatlarındaki değişkenlik kafa karışıklığının en önemli sebepleri olarak ön plana çıkıyor.

Tam da bu noktada internet üzerinden alınan biletler ve bilet satış siteleri dikkat çekiyor. Tüketicinin fiyat kıyaslamasıyla en uygun bileti alması düşüncesiyle kurulan birçok site bulunuyor. Bu sitelerden www.clickbus.com.tr son dönemde adından en çok söz ettiren sitelerin başında geliyor.

Site kısa zamanda tüketicilerin büyük ilgilisini çekerken. Ucuz otobüs bileti arayanların da internetteki adresi olmuş durumda.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz