Son Dakika
08 Aralık 2019 Pazar

Daha Güçlü Cinsel Aktivite Sağlayın

12 Kasım 2015 Perşembe, 11:26

Cinsel yaşam her bireyin ihtiyaç duyduğu ve oldukça zevk ve keyif aldığı bir yaşam tarzıdır. Ancak yaşanılan bazı cinsel sorunlar hem kadından kaynaklı hem de erkeklerden kaynaklı çiftlerin arasında gerginlik meydana getirebilmektedir. Piyasada üretilen birçok ürün ya sadece kadına özel, ya da sadece erkeğe özel üretilmiştir. Fakat themra epimedyumlu macun hem erkeğe hem de kadına uygun bir formda üretilerek çiftlerin her ikisinin de kullanmasını sağlamaktadır. Genellikle libido artışı sağlamasıyla bilinen bu ürün birçok cinsel sağlık sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

Ürünün Cinsel Yaşama Etkileri

  • Kadınların yaşamış olduğu vajinal kuruluk veya vajinanın yeteri kadar ıslanmaması gibi sorunlara çözüm olan themra macun birçok kadın tarafından kullanılmaktadır.
  • Erkeklerde sperm sayısını ve kalitesini artırarak doğurganlık ihtimalini yükselten bitkisel bir üründür.
  • Kadınların G-noktasına karşı hassasiyet hissini azaltarak daha çok zevk almasını sağlamaktadır.
  • Kadınlarda da erkeklerde de daha güçlü cinsel aktivite sağlayan themra macun içerisindeki epimedyum sayesinde güç ve enerji takviyesi yapmaktadır.
  • Erkeklerde meydana gelen ereksiyon ve erken boşalma sorunlarınızı ortadan kaldırarak penisin uzun süre sert kalmasına yardım olarak çok daha uzun süren cinsel birliktelik sağlar.

Ürün Kullanımı ve Siparişi

Resmi internet sitemizden veya müşteri danışma hattımızdan sipariş ettiğiniz takdirde kapınıza kadar gelen themra macun kullanmadan önce iyice karıştırılmalıdır. 1 tatlı kaşığı kadar almanız yeterli olacaktır. Cinsel birliktelikten yaklaşık 30 dakika önce almanız gerekmektedir.Resmi satış sitesi olan http://www.themramacun.net/ ‘den gereken bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.