Son Dakika
23 Ocak 2020 Perşembe

Kütahya Üniversitesi Başkanına Satırlı Saldırı

AKP’nin beslemesi olan ve Türkiye’yi karıştırmak için görevlendirilen Osmanlı Ocakları Kütahya’da Ülkücülerin hayatına kast etti. Kütahya Osmanlı Ocakları’ndan bir kişi Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Başkanı Ahmet Tahsin Erbilen’e satırla saldırıp kaçtı. Erbilen’in hayati riski sürüyor.

20 Ekim 2015 Salı, 01:26

Ülkü Ocakları Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Temsilcisi Ahmet Tahsin Erbilen ve arkadaşı Selman Tuğ, birçok eylemde önlerinde engel oluşturan,Osmanlı Ocakları İl Başkanı sıfatıyla ortalıkta dolaşan Hüseyin Kızılarslan ile karşılaştı. Karşılaşma bir süre sonra tartışma dönüşünce, Üniversite Başkanı Erbilen’e arkasından satırla başına vuruldu.

HaberDokuz / Özel Haber

Tartışma kavgaya dönüşünce iddiaya göre, Osmanlı Ocakları İl Başkanı’nın arkadaşı olan Hüseyin Özdemir iddiaya göre kendisine ait kokoreççiden aldığı satırla Ahmet Tahsin Erbilen ve Selman Tuğ’u yaralandı. Erbilen ve Tuğ ambulansla DPÜ Evliye Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

Polis, Hüseyin Özdemir ile yanında bulunan arkadaşı Hüseyin Kızılarslan’ı gözaltına aldı. Hastanede tedavisi süren yaralılardan Ahmet Tahsin Erbilen’in hayati tehlikesinin olduğu açıklandı.  Üniversite Başkanı Ahmet Tahsin Erbilen’den iyi haber sabah saatlerinde geldi. Erbilen’in hayati tehlikeyi atlattığı ve sağlığının hızla iyiye gittiği öğrenildi.

Osmanlı Ocakları Kütahya İlk Başkanı Hüseyin Kızılarslan

Osmanlı Ocakları Kütahya İl Başkanı Hüseyin Kızılarslan

 

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Başkanı Ahmet Tahsin Erbilen

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Başkanı Ahmet Tahsin Erbilen’in hayati tehlikeyi atlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.