Son Dakika
24 Ocak 2020 Cuma

MHP İstanbul’da Gövde Gösterisi Yaptı

6732 görüntüleme, 19 Ekim 2015 Pazartesi
MHP'nin seçim çalışmaları kapsamında İstanbul Yenikapı'da düzenlediği mitinge partililer ilgi gösterdi. (Bülent Doruk - Anadolu Ajansı)

MHP’nin seçim çalışmaları kapsamında İstanbul Yenikapı’da düzenlediği mitinge partililer ilgi gösterdi. 

BİZ DANTELLİ KEFEN GİYENLERE BENZEMEDİK

Yaklaşık 1 saat süren konuşmasına Yenikapı miting alanını dolduran kalabalığa seslenen Devlet Bahçeli, miting öncesinde sosyal medyada yayılan dedikodulara tepki göstererek, şunları söyledi:

“Son yurdumuz adeta cenaze evine, taziye çadırına dönmüştür. Bedenine bomba saran üzerimize saldırmaktadır. 10 Ekim 2015 Cumartesi günü Ankara Tren Garı önünde yaşanan canlı bomba felaketi Cumhuriyet tarihimizin en kanlı sahnelerinden birisi olmuştur. Bu saldırıda 102 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, yüzlercesi yaralanmıştır. Ülkemiz kana bulanmakla kalmamış, korku tüneline de sokulmuştur. Üstelik bunu fırsat bilen terör yedekleri, bu açık hava toplantımızı sabote etmek için sosyal medyadan dedikodu yaymışlar, emniyet konusunda şüphe uyandırmaya azmetmişlerdir. Neymiş, burada da bomba patlayacakmış. Biz silahtan, bombadan korkup ölümden çekinseydik ne imanımızda samimi, ne davamızda gözü pek olabilirdik. Biz böyle ucuz tehditlere, bayat numaralara 46 yıldır asla pabuç bırakmadık, asla da bırakmayız. Biz dantelli kefen giyenlere, etek giyip nifak kusanlara çok şükür hiç benzemedik, benzemeye de niyetimiz yoktur.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.