Son Dakika
14 Aralık 2019 Cumartesi

Sakalım Yok Diye Üzülmeyin Aradığınız Çözüm Burada

14 Ekim 2015 Çarşamba, 13:16

Tüm kültürlerde sakal erkekliğin sembolü haline gelmiştir ve erkekleri kadın ve çocuklardan ayıran en belirgin özelliğin sakal olduğunu herkes bilmektedir. Erkekler de bu yüzden sakallarına gerek önemi vermekteler ve gerekli bakımları yapmaktalar. Bayanlar makyajla stillerini tarzını değiştirebiliyorken erkeklerde sakallarıyla aynı şekilde tarzını stillerini değiştirebilirler. Bu yüzden erkekler için de bir sakal modası bulunmakta fakat her erkek bu modaya uyamamakta. Çünkü erkeklerde sakal sorunu olanları görmekteyiz. Bazı erkeklerde sakalı hiç olmayan ya da az olan erkekler görüyoruz buda erkekler için başlı başına bir sorundur. Bu erkekler sakal nasıl çıkar düşüncesiyle kafaları meşguldür.

İşte bu düşüncelere çözüm olan dermo mineral serum erkeklere özel olarak üretilmiştir. Erkekler için bu serum dermatolojik olarak Fransız Dermscan Laboratuvarlarında test edilmiş ve üretiminde bir sakınca olmadığı görülmüş ve üretilmiştir. Dermo mineral serum tamamen bitkisel içeriklidir ve kesinlikle ilaç değildir tedavi amaçlı kullanılamaz.

Bitkisel İçeriği

  • Fındık yağı
  • Kekik yağı
  • Biberiye yağı
  • Sarımsak yağı

Kullanım şekli

Cilt temizliği çok önemlidir. Cildinizi temizleyin ve sakal serumunu temiz cildinize uygulayın. Bunun nedeni gözeneklerin açılması ve bitkisel karışım olan serumun cilde daha çabuk nüfuz ederek etkisini daha çabuk göstermesidir. 1 yada 2 saat cildinizde bekletin ve ara ara cildinize masaj yapın. 1 yada 2 saat beklettikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayınız ve durulayınız. Haftada 2 yada 3 kere aynı şekilde uygulayınız.

Çocukların ulaşamayacağı, güneş görmeyen, kuru ve serin yerlerde saklayınız. Gözünüz ile temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. Herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuza başvurunuz ve ürünü kullanmayınız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.