Minoxidil İle Saç Dökülmesi Problemine Son Verin

14 Ekim 2015 Çarşamba, 10:33

Geçmiş zamanlarda moda ve güzellik gibi tabirler yalnızca bayanlara atfediliyordu. Erkeklerin farkını ortaya koyabilecekleri saçlar ise bu süreçte vazgeçilmez bir hal aldı. Bu durum saçı çıkmayanları birtakım ürünler kullanarak çıkmasını sağlamaya yöneltti. Bugün milyonlarca insanın saçlarını Minoxidil saç çıkarıcı kullanarak gürleştirdiğini biliyor muydunuz?

Doğru Kullanım Şekli

Ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanacaksınız. Siparişiniz ile gelecek kutu içerisinden çıkan tüpü miktarını belirlemek için kullanacaksınız. 1mL hizasına kadar tüpü doldurun ve saç derinize uygulayın. Uygulamadan önce saç derinizin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz çünkü minoxidil en iyi verimi bu şartlarda alabileceksiniz. Losyonu kullandıktan sonra 4 saat saçınıza su değdirmeyiniz.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Uygulamadan önce saç derinizin kuru olmasına özen göstermelisiniz.
  • Göz ile temasından kaçınmalısınız. Bu tür bir durumla karşılaşıldığında doktora gidilmelidir.
  • Ürünü tam manası ile derinize uygulamaya gayret ediniz. Saç tellerinize etki etmeyecektir. Çünkü Minoxidil saç çıkarıcı, deriden kökleri besler ve saçların daha dayanıklı çıkmasını sağlar.

Ne Kadar Ödeyeceksiniz?

1 kutu Minoxidil için 59 lira ücret ödemeniz gerekiyor. Ürünü internet üzerinden kolay bir şekilde sipariş edip hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken vakit kaybetmeden kullanmaya başlamak olacaktır. Doğru bir kullanım ve en az 4 aylık kullanım sonucunda başarıya ulaşabileceksiniz.Daha detaylı bilgilere resmi satış sitesi http://www.minoxidil.web.tr/ ‘den ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz