Son Dakika
23 Ocak 2020 Perşembe

Kafes’in Ankara Galasına Büyük İlgi

07 Ekim 2015 Çarşamba, 16:49

2 Ekimde vizyona giren Kafes filmine yoğun ilgi sürüyor. Dün akşam Next Nevel alışveriş merkezinde ATO Meclis üyelerinin organize ettiği programda siyaset ve iş dünyasından pek çok kişi Kafes’te buluştu.

Adeta mini gala şeklinde yapılan etkinliğe yağmurlu havaya rağmen ilgi oldukça yüksekti. 2 Salonun kapatıldığı Kafes filmi gösteriminde davetliler salonlara sığmadı.

Film gösterimi, ATO Meclis Üyelerinin filmin hikâyecisi Lütfü Şehsuvaroğlu’na çiçek sunması ve Şehsuvaroğlu’nun teşekkür konuşmasıyla başladı.

Kafes gösterimine siyaset dünyasından Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Beypazarı Eski Belediye Başkan’ı Mansur Yavaş, MHP’li Servet Avcı, Alperen Ocakları Eski Genel Başkan’ı Halil İbrahim Yılmaz gibi isimler katıldı.

kafes gala ankara

İş dünyasından da katılımın yüksek olduğu etkinliğe ATO yöneticileri, iş adamı Selahattin Karaoğlan, Erol Dok, Halil İbrahim Sarı gibi isimler katıldı.

Kafes gösterimine Gazi Üniverstesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Nurettin Güz, Prof. Dr. Fahri Temizyürek gibi akademik camiadan da isimlerin katılması dikkat çekti.

3-015.gif

Filmin hikayecisi ve Vahdet gazetesi yazarı Lütfü Şehsuvaroğlu, 40 yıllık köklü maziye sahip olan, binlerce yıllık Türk İslam medeniyetinin izini süren ülkücü hareketin malum çevreler tarafından hep kötü gösterildiğini, yanlı bir bakış açısıyla izleyiciye sunulduğunu ifade etti.

Şehsuvaroğlu “Biz Kafes’le izleyiciye hakikati anlattık, ülkücü hareketin mücadelesini anlattık. Umarım KAFES bir başlangıç olur ülkücü harekete dair daha güzel projelerin yapılmasına öncülük eder” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.