Son Dakika
13 Aralık 2019 Cuma

Bugüne Kadar Neredeydin AKP?

05 Ekim 2015 Pazartesi, 11:13

Çözüm sürecinde kafasına göre bütün askeri ve emniyet kaynaklı terör operasyonları durduran AKP, oylarının erimesiyle birlikte “terörle mücade ediyoruz” mesajını verebilmek için göstermelik operasyonlara devam ediyor.

Uzun zamandır Genel Yayın Yönetmenimiz Batuhan Çolak’ın gerek Terör Kıskacında Üniversiteler kitabında, gerek köşe yazılarında dikkat çektiği PKK’nın üniversitelerdeki yapılanmasını da kapsayan YDG-H’ye Antalya ve Diyarbakır’da operasyon düzenlendi.

Antalya ve Diyarbakır’da düzenlenen operasyonda PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi oldukları iddiasıyla 15 kişi gözaltına alındı.

Antalya Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H üyelerine yönelik çalışmalar kapsamında Antalya ve Diyarbakır’da belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyonda 3’ü kadın 15 şüpheli gözaltına alındı.

Şüphelilerin, Antalya’da yasa dışı sokak eylemlerine karıştıkları, örgüt propagandası yaptıkları ve küçük yaştaki çocukların terör örgütü PKK’nın kırsal yapılanmasına aktarılmasını sağladıkları iddia edildi.

Zanlıların, emniyetteki işlemleri sürüyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.