Son Dakika
11 Aralık 2019 Çarşamba

Yeni Çanta Modelleri

02 Ekim 2015 Cuma, 15:42

Çanta modelleri 1990’lı yıllardan 1995’lere kadar sadece hanımlara hitap ederken, 1995 yılından itibaren bazı girişimci stilistlerin atılımları ile artık erkeklere de hitap eden bir sektör haline dönüşmüş durumda.

Günümüzde artık kadınların dörtte biri hacminde erkeklere de çanta satışı yapılmakta. Peki erkeklerde de talebinin arttığı bu pazarda, hangi tip modeller erkekler tarafından hangi tip modeller kadınlar tarafından tercih ediliyor, tercih edilmesi daha uygun görülüyor?

Kadınlar ağırlıklı olarak, omuzdan asmalı büyük çanta modellerini tercih ediyor. Bu modellerin püsküllü türleri, pek sık tercih edilmese de, bazı püsküllü kıyafetler ile uyumlu olması sebebi ile bu kıyafetleri tercih eden hanımlar tarafından alınıyor. Şeffaf modeller de günümüzde moda olan bir başka alternatif. Cam gibi şeffaf, içeriği tüm materyalleri gösteren modeller çokça tercih ediliyor. Transparan bu modelleri hemen yarı transparan modeller takip ediyor. İçeriği gereçleri tam net göstermese de bulanık olarak kısmen gösteren bu modeller ikinci çok tercih edilen modeller arasında.

Erkekler standart belden bağlama ile el çantalarını tercih ediyor. Bu çanta modelleri kadınların tercih ettiği gibi çok büyük ve çok renkli değil. Sade ve şık bir tasarıma sahip bu modeller erkekler tarafından tercih ediliyor. Pek çok çantayı http://www.network.com.tr/kadin-canta-modelleri bu web sitesi adresinden görebilir, erkeklere ve kadınlara uygun modellere erişebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.