Son Dakika
07 Aralık 2019 Cumartesi

Topuklu Ayakkabıları Kombinlemek

02 Ekim 2015 Cuma, 15:41

Eğer topuklu ayakkabıları kombinlemekte zorluk çekiyorsanız bu yazımız tam size göre. Farklı ayakkabı modellerini kombinleyebileceğiniz kıyafetleri bu yazımızda sizler için derledik.

İnce topuk bir ayakkabı modeli, etekler ile gayet şık kombinlenebilmektedir. Etek içerikli bir elbise modelini veya üst tişört alt etek bir uyumu bu ayakkabılarınız ile kombinleyebilirsiniz. Topuk boyunuz ne kadar uzun olursa etek kısalığının da o denli fazla olmasına özen gösterin. Örneğin, 10cm kadar ekstra uzun bir topuklu model ile mini bir eteği kombinleyebilirsiniz. Bu hem boyunuzu daha uzun gösterecek, hem de kalçanızı daha çıkık gösterip, estetik bir görünüşe sahip olmanıza katkı sağlayacaktır. Ayakkabınızın üzerine bir etek tercih ediyorsanız, üstünüze de bu eteğiniz ile uyumlu bir tişört seçmenizi öneririz. Hatta, eteğiniz çiçek motifliyse, tişört seçiminizde de çiçek motifli örnekleri tercih edebilirsiniz. Düz sade bir etek ise, renk uyumunu sağlamanız yeterlidir. Ayakkabı renginiz ile eteğinizin renginin de benzer olmasına özen gösterin.

Apartman topuklu ayakkabı modellerini tercih ediyorsanız, bu modeller pantolonlar ile gayet zarif durmaktadır. Tavsiyem vücudunuzu saran, dar kot pantolonlar ile apartman topukları kombinleyin. Deri bir ayakkabınız varsa, parlak renkli bir kot pantolonu ve üzerinize de askılı bir bluz tercih edebilirsiniz. Tek omzunuzun açık olması hoş duracaktır. Farklı renk ve desenlerde topuklu ayakkabıları http://www.network.com.tr/babet-dolgu-topuk-ayakkabi bu sitemizden görebilir, size en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.