Kadında Ayakkabıya Bakılır

02 Ekim 2015 Cuma, 15:40

İster erkek olsun ister kadın, bir kadın tarafından kıyafetleriniz inceleniyorsa incelemeye ilk olarak ayakkabılardan bakılır. Bu da, kadın ayakkabısının önemini piyasaya sokan bir anlayış olarak listelenmektedir.

Peki kadınlar tarafından kıyafet incelemesi yapıldığında ilk bakım noktası olan ayakkabılarda neler önemlidir? Bu yazımızda kaliteli bir kadın ayakkabısının gerekliliklerinden söz edeceğiz. Kadınlar için özel olarak dizayn edilen bir ayakkabıda, ince detaylar çok önemlidir. Standart deri şablonu üzerine ayakkabı kalıbı basılmasıyla oluşturulmuş bir çeşit topuklu ayakkabıyı ele alalım. Siyah model bir çeşit ayakkabıda, ince taşlar göze ilk batan noktalardır. Taşlar ne kadar küçük olursa olsun, şekli ve ayakkabıya yerleştirilme noktası ayakkabıdan önce göze batar. Bu yüzden, bir ayakkabıda ilk olarak ince detaylara, bu detayların şıklığına bakın.

Şık bir kadın ayakkabısında ikinci bakacağınız nokta, renklerdir. Eğer sade çizgilerde dizayn edilmiş bir ayakkabı arıyorsanız, bu modelin sağında solunda, altında önünde hatta altında bile cafcaflı renkler,simli parlak noktalar olmamasına özen gösterin. Bu ayakkabının uyumsuz gözükmesine neden olur. Renkli bir ayakkabı arıyorsanız da, bir bölgesinde, siyah yada beyaz gibi klasik tek bir renkten oluşan alanı olmamasına özen gösterin. Hangi ayakkabıyı giyerseniz giyin, altınız ile yani pantolonunuz veya eteğiniz ile uyumlu olmasına özen gösterin. Aradığınız ayakkabının, ayağınıza vurmaması için tam oturtmasına da şıklık kadar özen gösterin. Ve en iyi ayakkabıları https://www.divarese.com.tr/kadin-13_13 adresinden araştırın.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz