Son Dakika
09 Aralık 2019 Pazartesi

Doğru Sandalet ile Şıklığı Yakalayın

02 Ekim 2015 Cuma, 15:36

Erkek sandaletlerinde doğruyu seçmek plajın en şık bayı olmak açısından büyük önem taşır. Pek çok üretici firma, sandalet modellerinde renkli renkli farklı tasarımlar ile müşterilerini selamlasa da, bu modellerde asıl olan, şıklığı ince çizgilerde ve sade renklerde yakalayabilmektedir. Özellikle erkek giyim sektörü göz önüne alındığında, tişört renkli olsa da şortun sade olacağı, şort renkli olsa da, tişörtün sade kalacağı ikisi de renkli olsa da, gözlüğün sade kalacağı gerçeği var olduğu sürede, renkli çizgilerde üretilen sandaletlerin hiçbir erkek kıyafetleri ile kombinlenememesi olağandır.

Günümüz pek çok stilisti, sadelik tabusundan yola çıkarak, erkek sandaletlerinde zarif ve sade çizgileri tercih etmektedir. Hasır model üzerine dekore edilen siyah örgüler, sandaletlerde gayet şık durmakla birlikte, gri sandaletler üzerine işlenmiş beyaz iplikler de gene sade ve ince bir çizgiyi yakalamaktadır. Bu iki tip model de her kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Siyah ile kırmızının harmanlandığı, bir sıradan iki şerit halinde çıkan sandaletler, biraz daha iddialı beylerde hoş dururken, sadece hasır modeller yaşı nispeten daha büyük bireylerde iyi durmaktadır.

Hangi erkek sandalet modelini seçerseniz seçin öncelikli aradığınız kendi ruh haliniz olmalıdır. Siyah tonlarını seven biriyseniz siyah odaklı arayış yapın, beyaz seven biriyseniz beyaz arayın. Çünkü bu sizin renginizdir kıyafetleriniz de bu tonlarda şekillenecek dolayısıyla uyumlu olacaktır. https://www.divarese.com.tr/kadin-ayakkabi-sandalet_34 Aradığınız tüm sandalet modellerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.