Son Dakika
13 Aralık 2019 Cuma

Ahmet Hakan’a Saldırının Başrol Oyuncuları!

02 Ekim 2015 Cuma, 09:55

Hadiyin Oradan be Demokrasi Düşmanları!

BURAK KILIÇASLAN

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun, televizyon programı çıkışı, gece evine giderken, yolu kesilerek dört kişi tarafından saldırıya uğradı.

burak kılıçaslan

Burak Kılıçaslan

Burnunda ve kaburgalarında kırıklar var! Daha geçtiğimiz günlerde bir kamyon eli sopalı adamı yanına alarak Hürriyet Gazetesi binasını basan İstanbul AKP Milletvekili Abdurrahim Boynukalın “Evinin önüne gidecektim. Bunlar dayak yememişler hiç. Bizim hatamız bunlara zamanında dayak atmamak oldu.”

Star Gazetesi yazarı Cem Küçük köşesinde, “Şizofreni hastaları gibi hâlâ kendini Hürriyet’in Türkiye’yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hâlâ ayakta kalabiliyorsun.”

Cem Uzan ise Twitter hesabından “Bak Ahmet Hakan denen pislik. Seni benim elimden o pislik patronun Aydın Doğan bile kurtaramaz” diyerek her biri ayrı ayrı, aleni bir şekilde ölümle tehdit ediyordu Ahmet Hakan’ı.

Tabii neticesinde hükümet kanadından ve Sayın Cumhurbaşkanı’ndan bu konuda cılız sesler harici, hiçbir ses çıkmıyordu. Demokrasi, hukuk, yargı ayaklar altına alındıktan sonra, rafa kaldırılmıştı nasıl olsa.

Aynı şekilde bu tehditler havuz medyasından bir şahısa yapılsa feryat figan, salya sümük mağduriyete yatacak olanların; kalemleri ve vicdanları susmuş, gözleri adeta kör olmuştu! Yahu arkadaş 2015’teyiz 2015’te!

Bu nasıl bir bağnazlıktır?

Bu nasıl bir tahammülsüzlüktür? Hani Allah diyor ya Ayet-i Kerime’de “bazı insanlar vardır hayvanlardan daha aşağı” işte tam da o noktadasınız!

Sizden olmayana tahammülünüz yok! Kin ekiyorsunuz, nefret biçiyorsunuz! Yazıklar olsun be! Ülkeyi hayvanat bahçesine çevirdiniz! Hem azmettiriyorsunuz, hem de hiç utanma ve sıkılma gereği duymadan, ar damarınız çatlamışçasına şu açıklamaları yapıyorsunuz:

“Bir kere şunu amasız fakatsız söylemek lazım ki Ahmet Hakan’ı tekme tokat dövenleri şiddetle kınıyorum.Bu vandallığı yapan, eşkıyalığı yapan bu 4 kişinin yaptığı şey şehir eşkıyalığıdır. Ben bugüne kadar şiddet diline başvurmuş biri bile değilim.Aklımın ucuna bile gelmez. Kavgaya bile karışmışlığım hayatım boyunca yoktur. (Cem Küçük) “Tarihinde ( parti kapatmalar darbe dönemleri dâhil) asla şiddete bulaşmayan tertemiz bir hareketiz.

Ne eli taşlı, sopalı insanlarla gazete camı indirecek kadar çapulcuyuz ne de evinin önünde dört kişiyle gazeteci dövecek kadar kalleşiz.” (Abdurrahim Boynukalın) ”

Ahmet Hakan’a girişilen saldırıyı kınıyor ve kendisine geçmiş olsun diyorum. Ben hayatımda kimseye karşı fiziki müdahalede bulunmadım.Milyarlarca Dolar tutarındaki mal varlığıma haksız ve hukuksuz olarak el koyanlara karşı bile fiziki güç kullanmadım. Bu saldırının faillerinin bir an önce bulunmasını dilerim. Ahmet Hakan’a geçmiş olsun.” (Cem Uzan)

Yahu siz “âlemi kör, milleti sersem mi sanırsınız?” Hadiyin oradan be demokrasi düşmanları! Yazının Dibi; bu ülkedeki en büyük tehlike, İslam ve sol ambalajlı pakete konulmuş, demokrasi zırhını sırtına geçirmiş faşizmdir!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.