Thy En Ucuz Uçak Biletlerini Sizinle Buluşturuyor

05 Mayıs 2015 Salı, 12:10

Başlık: Thy En Ucuz Uçak Biletlerini Sizinle Buluşturuyor

Uçak seyahati denince akla ilk gelen firma şüphesiz Thy’dir. Türk Hava Yolları Türkiye’nin en köklü ve büyük havayolu şirketidir. Dünyaca ünlü olan Thy, 1933 yılından beri Türkiye’nin ve dünyanın bir çok farklı noktasında bizim bayrak taşıyıcımızdır. 2014 yılında toplam 54,7 milyon yolcunun tercihi olan Thy hız kesmeden kalitesine kalite katmaya devam etmektedir.

Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı da oldukça geniştir. Bugün Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanan ağıyla dünyayı herkes için ulaşılabilir bir hale getirmiştir. Türk Hava Yollları bugüne dek dünyanın en iyi hava yolları listelerinde ilklerde yer almıştır, öyle ki 2014 yılında Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmiş ve başarısını tescillemiştir. Thy, 108 ülkede 220 dış hat ve 42 iç hat olmakla birlikte 262 farklı noktaya düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Bu uçuş ağı verileri de Türk Hava Yolları’nın en çok uçuş ağı bulunan havayolları listesinde 4. olmasını sağlamıştır.

‘’Widen Your World’’ (Dünyanızı Genişletin) sloganıyla her yıl milyonlarca insanın ilk tercihi olan havayolu şirketi Thy ile uçmayanınız hala varsa, alobilethatti.com üzerinden Thy Kampanyası bölümüne bakmanızda fayda var. Alobilethatti.com hem Thy Kampanyası hem de bir çok farklı havayolu şirketi kampanyalarını bulabileceğiniz bir ucuz uçak bileti sorgulama sitesi. En ucuz Thy uçak biletlerini alobilethatti.com üzerinden bulabilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Thy Kampanyası ile ister en ucuz Diyarbakır uçak bileti ister en ucuz New York uçak bileti sizin olabilir. Sizin yapmanız gereken tek şey Türk Hava Yolları’nın belirlediği avantajlı fiyatları ve muhteşem kampanyaları alobilethatti.com üzerinden takip etmek.

Sevdiklerinize ulaşmanın en kolay yolu havayoludur bunu unutmayın. Üstelik dünyanın en sevilen havayollarından biri olan Türk Hava Yolları ile uçma deneyimi bir kez yaşarsanız, bundan vazgeçemeyeceğinizi bilin. Diyarbakır’daki akrabalarınızı ziyaret etmek için daha fazla beklemeyin mesela. Diyarbakır Uçak Bileti Thy kampanyası ile oldukça ekonomik olacaktır. Siz İyisi mi şimdi alobilethatti.com adresine girin ve avantajlı Thy kampanyası sayfamıza göz atın.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz