Kapadokya Turu İçin SSC Turizm En Doğru Seçim

05 Mayıs 2015 Salı, 12:11

Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarından biri olan SSC Turizm, düzenlediği kültür turlarıyla binlerce insanın ilk tercihi oluyor. SSC Tur en ekonomik fiyatlarla tur ve tatil paketlerini sizinle buluşturuyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan SSC Tur, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir firma. Deneyimli kadrosuyla, ödeme kolaylığı sağladığı fiyatlarla size unutamayacağınız bir tatil vadeden SSC Tur’a 7/24 çağrı merkezinden de ulaşabilirsiniz. Firmanın size sağlayacağı otel, uçak, otobüs, rehberlik ve seyahat hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız.

SSC Tur için hizmette sınır yoktur. Otel için rezervasyon yapan müşteriler eğer otelden nmemnun kalmazlarsa SSC, müşterilerinin memnuniyetini göz önünde bulundurarak farklı bir otele transfer ya da para iadesi durumunu gerçekleştirir. Tecrübeli ve donanımlı ekibiyle rehberlik hizmeti verir, yol boyunca müşterilerinie ücretsiz ikramlarda bulunur. Son teknoloji donanımlı araçlarıyla yolculukların konforlu geçmesini sağlar. SSC Turizm 130 çalışanı ve 5 şubesiyle her an yanınızdadır.

SSC Tur, düzenlediği kültür turlarıyla binlerce insanın ilk tercihi. Kültür Turları kapsamında; Kapadokya Turu, Abant Turu, Bursa Turu, Çanakkale Turu, Edirne Turu, Eskişehir Turu, Ege Turu, GAP Turu, Sapanca Kartepe Turu, Karadeniz Turu, Uçaklı Turlar, Haftasonu Turları ve Günübirlik turlar düzenlemektedir.

Kültür turları içinde en çok sevilenlerden biri olan Kapadokya Turu ile SSC Tur, müşterilerini Nevşehir’in göz alıcı güzelliği ile buluşturur. Peri bacalarının memleketi olan Nevşehir’i Kapadokya Turu ile keşfe çıkabilir, şehri kuş bakışı görmek ve 360 derece Nevşehir manzarasını yakalamak için Nevşehir’in dünyaca ünlü hava balonu macerasına katılabilirsiniz. SSC Tur’un düzenlediği Kapadokya turu kapsamında; Avanos’ta peri bacalarını, Ihlara Vadisi’ni, Açık Hava Müzesi’ni, Çavuşini’i, Ortahisar Kalesi’ne, Sobesos Antik Kenti’ne, Ürgüp’e ve daha bir çok yeri görebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz