Bu Gazeteleri Kin Basıyor!

13 Ocak 2015 Salı, 15:45

Paralel yayın organlarına yönelik operasyonların ardından bir kez daha çiğnenmeye başlanan “Türkiye’de basın özgürlüğü yok” sakızı, gerçeğin üzerini örtmeye yetmiyor.

Bugün Türkiye’de pek çok ulusal gazete, hemen hergün manşetten milletin iktidarına ağza alınmayacak küfürler edebiliyor; çok ağır ithamlarda bulunabiliyor; kimileri de açık açık bölücülük çığırtkanlığı yapabiliyor.

KİN BASIYOR BU GAZETEYİ

Örneğin BİRGÜN adlı gazete.

AK Parti’yi açık açık hırsızlıkla ve arsızlıkla suçluyor. Ve yayın hayatına devam edebiliyor; bu küfürlerini, hakaretlerini serbestçe sürdürebiliyor.

birgün

Yine, bölücü terör örgütünün resmi yayın organı olarak bilinen ÖZGÜR GÜNDEM adlı bülten, Türkiye’de basılmaya, satılmaya devam edebiliyor. Terör destekçisi bu gazete hemen hergün Hükümet’i tehdit ediyor, bölücülük çığırtkanlığı yapıyor.

Zerdüştlük propagandası yapan, dindar Kürtlere kin ve öfke kusan bu PKK bülteni, birilerinin matbaalarında basması sonucu ayakta kalıyor; dindarlara küfretmeye bu şekilde devam edebiliyor

özgür gündem

Bir diğeri ise, SOL adlı gazete
Hemen hergün manşetten terör örgütünün tezleri dile getiriliyor, Türkiye’nin gerçekleri görmezden geliniyor. Milli ve dini hassasiyeti olan insanlar “faşist” olarak nitelendiriliyor.

sol gazetesi

Kin ve öfke kusulan bu gazeteler, birilerinin matbaalarında basılmak kaydıyla yayın hayatlarına devam edebiliyorlar.

pkk-gazeteleri

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz