Amerikalı Eğitmenler Bilecikte İngilizceyi Nasıl Konuşturuyor

06 Ocak 2015 Salı, 12:42

Amerikalı Eğitmenler Bilecikte İngilizceyin Nasıl Konuşturuyor: www.bilecikingilizcekursu.com

İngilizce öğrenmek isteyen Bilecikli gençler okuldaki İngilizce eğitim seviyeleri yetmediği için açılan kurslardan yararlanma yolunu seçmektedirler. Eğitim sistemindeki zorunlu derslerde İngilizce dil bilgisi ve gramer derslerine ağırlık verilmekte ve konuşma geri planda kalmaktadır. Aslında bütün yabancı dillerde olduğu gibi İngilizce de çok konuşularak öğrenilir, pekişir. İşte yabancı dil kursları bu açığı kapatmakta ve İngilizceyi öğrencileri ile bol, bol konuşarak öğretmektedirler. Bilecik İngilizce kursları az sayıdaki öğrenciden oluşturdukları sınıflarda değerli eğitmenlerin de katkıları ile öğrencilerle günlük konuşma dili ile İngilizce öğretmektedirler.

Uzaktan eğitim ise neredeyse yüz yıla yakın bir zamandır gelişmiş ülkelerde uygulanan bir yöntemdir, fırsat eşitliğinden herkesin yararlanması için hazırlanmıştır. İnternetin olmadığı dönemlerde mektupla, radyo ile daha sonraları televizyon ile ve günümüzde de internet aracılığı ile öğretim yapılması yaygınlaşmıştır. İngilizce öğrenmeyi çok isteyen ama gerek zamansızlıktan ve gerekse maddi imkansızlıklardan dolayı kurslara gidemeyenler için de uzaktan dil kurslarının internet yolu ile verilmesi çok güzel bir çabadır. Bilecik uzaktan eğitim İngilizce diye internete yazdığınız zaman , size en uygun gelecek sürelerde bu dili öğrenmenin en kolay yoluna kavuşmuş olacaksınız. Geniş bir zamana yayılmış olan ders programları ile ders kaçırmak gibi bir şey söz konusu olmayacaktır. Ayrıca hazırlanmış olan kitapçıklarla da eğer kaçıracağınız dersler olursa çalışabilir veya öğrendiklerinizi tekrarlama şansı da yakalayabilirsiniz. Sabah 6 gece 00:1 e kadar verilen eğitimlerin çok yararı olduğunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Bilecik konum olarak çok ilginç bir yerde bulunmaktadır, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz ve Ege bölgelerinin tam kesişme noktasındadır. Sakarya nehrinin kıyısında kurulmuştur ve tarihi zenginlikleri ile göz dolduran bir ilimizdir. İşte İngilizce kursları artık yaşanılan kentin bütün özelliklerinin öğretilmesi ile değişik bir boyuta taşınmıştır. Bilecik İngilizce anlamı derslerde anlatılmaktadır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz