PKK Üniversitede, Rektör Tatilde

01 Ocak 2015 Perşembe, 17:16
Vahdet, Çukurova Üniversitesi’ndeki PKK terörünün yeni görüntülerine ulaştı. Kampüs kafeteryasını basan vandallar, yakaladıkları bir üniversite öğrencisini bilardo topuyla linç etmeye çalıştı.
5276

ÇUKUROVA Üniversitesi’nde geçen hafta yaşanan olaylara ilişkin yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Dün üniversiteyi talan eden terör örgütü PKK yandaşlarının verdikleri özel haberimizde vermiştik.

Bugün, PKK’lıların bir öğrenciyi linç etme girişimlerinin görüntülerini yayınlıyoruz. Okuldaki örgüt yandaşlarının hedef seçtiği yer öğrencilerin çok sık gittiği Turkuaz Cafe. Genellikle PKK karşıtı öğrencilerin bulunduğu kafeteryaya giren örgüt yandaşları ortalığı savaş alanına çevirdi.

‘ROBOSKİ’ PROVOKASYONU

Ellerinde  “Uludere” broşürleri olan grup masalara dağıtıp, örgüt lehine slogan atmaya başladılar. Bir öğrencinin tepki göstermesi üzerine ortalık savaş alanına döndü. Aralarında bayanların da olduğu PKK’lılar ellerine geçirdikleri masa ve sandalyelerle hedef seçtikleri öğrenciye saldırdı. Kafede oturmakta olan çok sayıda öğrencinin olayların ortasında kaldığı görüldü.

yaralanan ogrenci

BİLARDO TOPUYLA VURDULAR

Kafeteryayı basan PKK’lılar, ortalığı savaş alanına çevirdikten sonra, bir öğrenciyi linç etmeye çalıştılar. Öğrencinin kafasına defalarca bilardo topuyla vurdular. Başına hayati darbeler alan öğrenci, hastaneye kaldırıldı. 4 günlük tedavisinin ardından taburcu edilen öğrenci okul yönetimine tepkili. Yönetimin okuldaki PKK yapılanmasına göz yumduğunu ifade eden M.D. “okumak için geldiğimiz okulda, terör örgütüyle karşılaşıyoruz, yetmiyor doğrudan hayatımıza kast edecek şekilde saldırıyorlar” dedi.

 

 

 

 

çukurova üniversitesi

“MAHKEME BIRAKIYOR”

Yaşanan olaylarla ilgili görüşlerini aldığımız emniyet yetkililerinin de olaylara tepkili oldukları görüldü.

Alınan bilgilere göre yakalanan 96 PKK yandaşının, mahkeme tarafından serbest bırakılması emniyet tarafından tepkiyle karşılandı.  Çıkan olaylarda Adana Emniyet Müdür Yardımcısı Fahri Aktaş, PKK’lıların attığı kaldırım taşıyla boynundan yaralanmıştı.

REKTÖR TELEFONLARA ÇIKMIYOR !

Çukurova Üniversitesi’ndeki PKK yapılanması her geçen gün daha da güçleniyor. Konuyla ilgili görüşlerini almak istediğimiz Prof. Dr. Mustafa Kibar, “tatilde” denilerek telefonlarımıza çıkmadı. Öğrencilerden ve emniyetten aldığımız bilgilere göre okul yönetimi gerekli hassasiyeti göstermiyor. Terör örgütü yandaşları hakkında soruşturma açmıyor, okul girişlerinde ciddi güvenlik zaafiyeti var.

İŞTE İLK KEZ YAYINLANAN O GÖRÜNTÜLER 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz