Son Dakika
07 Aralık 2019 Cumartesi

Pırlanta Sektörünün Lideri Sirius

22 Ekim 2014 Çarşamba, 03:49

Pırlantalar geçmişten günümüze kadınların vazgeçemediği en özel takılar olarak bilinmektedir.

Yüzyıllardır olduğu gibi bugün de kadınlar pırlanta taşlara büyük ilgi göstermekte, güzelliklerini bu takılarla pekiştirmektedirler. Kendine has ışıltıya sahip olan pırlantalar özel günlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Özellikle tek taş pırlanta yüzükler bir kadında olmazsa olmaz takıların başında gelmektedir.

Göz kamaştıran ışıltısıyla dikkat çeken pırlantalar, geçmişten günümüze ve gelecekte kadınların en değerli takıları arasındaki yerini korumaya devam edecektir.

Pırlanta, eskiden sadece üst sınıfın takabileceği bir takı iken günümüzde çeşitliliğini artırarak, birçok modelle ve fiyatla mağazalarda yerini almıştır.

Her kesime hitap eden pırlanta modellerine ulaşmak günümüzde çok kolay hale gelmiştir.

İNTERNETTEN PIRLANTA ALINIR MI

Günümüz teknolojisi artık mağazalara gitmeden internet aracılığıyla alışveriş yapabilme imkanı sağlamıştır. Güvenilir bir alışveriş için kurumsal firmaların sitelerinden sorunsuzca alışveriş yapabilme olanağı sunan pırlanta mağazalarında indirimlerden de faydalanma imkanı sunulmaktadır.

SİRİUS PIRLANTA

Sirius Pırlanta, pırlantayı e-ticaret ortamına taşıyan ve bunu kurumsal bir yapı üzerinden gerçekleştiren Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Sirius Pırlanta kurmuş olduğu internet sitesi ile; pırlanta, tek taş yüzük, pırlanta yüzük gibi kategorilerde nadide ürünleri satıyor.

Firma yetkilileri taleplere yetişmekte zorlandıklarını ve sitelerine gösterilen ilgden oldukça memnun olduklarını belirtirken, en çok talebin pırlanta yüzük kategorisine gerçekleştiğini ifade ettiler.

Ürünleri tüketicinin kapısına kadar getiren firma, profesyonel bir şekilde hazırlanmış internet sitesi ve tasarımıyla da büyük övgü alıyor.

İnternetten alışveriş yapmaya çekinen kullanıcılar için ödemeleri 3D secure sistemi ya da havale/EFT, paypal, western union olarak alan Sirius Pırlanta, güvenli internet siteleriyle tüketicinin yüzünü güldürüyor.

KOŞULSUZ İADE

Sirius Pırlanta’nın dikkat çeken bir diğer özelliği de “koşulsuz iade”.

Özellikle tüketicileri zor durumda bırakan bazı internet sitelerinin aksine Sirius Pırlanta tüketicilerine önemli bir hizmeti sunuyor. Tüketicilerin memnun kalmadığı ürünnler “koşulsuz iade” kapsamında, para iadesi seçenceği de dahil olmak üzere geri alınabiliyor.

SEKTÖRÜN EN BÜYÜĞÜ

Son yıllarda pırlanta sektörünün internet üzerinden satışları ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Birçok pırlanta firması kurmuş oldukları e-ticaret siteleri ile satış yapıyorlar. Bu durum sektördeki rekabeti artırdığı gibi tüketicilere de alternatif seçenekler sunuyor.

Sirius Pırlanta ise rakiplerinin bir adım önünde, sektörün ilklerinden ve en büyüklerinden olmanın verdiği güvenle yoluna devam ediyor.

Yorum

  1. nesrin

    02 Mart 2015 at 01:12

    Sakın ariş ten pırlanta almayın ben nettenaldım, beğenmedim, aynı gün iade etmek istedim,çok kaba davrandilar,ve iade almadılar, sevmediğim ürün elinde kaldı, güvensiz bir kurum markasi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.