Son Dakika
23 Ocak 2020 Perşembe

Şeref Meselesi dizisi için fragman ve fan sitesi açıldı

08 Ekim 2014 Çarşamba, 17:48

Yakında Kanal D’de seyircilerle buluşması beklenen ve Türk seyircisinin gönlünde kısa sürede taht kuracağını düşündüğümüz Şeref Meselesi dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Henüz yayın hayatına başlamadan pekçok kişiyi cezbeden ve sosyal ağlarda sıkça bahsedilen Şeref Meselesi dizisi öyküsü ve sağlam oyuncu kadrosu ile sezona damga vuracak yapımlar arasında sayılıyor. Çekimlerinin tamamlanması beklenirken Şeref Meselesi Fragmanı yayınlanınca diziyle ilgili beklentiler de bir hayli yukarı çıktı.

Dizi şimdilerde özellikle Kerem Bürsin hayranlarının yoğun ilgisine maruz kalıyor. Elbette geçen yıl ekranlarda fırtına gibi esen Güneşi Beklerken’in bunda payı büyük. Ancak dizide yine çok ilgi çekecek bir erkek karakter daha yer alıyor, ismi Şükrü Özyıldız. Ayruca diziye renk katan birbirinden başarılı ve güzel kadın oyuncular da var, örneğin Yasemin Kay Allen, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik. Bu oyuncuların tamamı daha önce çeşitli yapımlarla izleyici karşısına çıktılar ve az çok tanınıyorlar. Şeref Meselesi dizisi sayesinde hayran kitlelerini katlayacaklarını düşünüyoruz.

Şeref Meselesi için bugüne kadar iki fragman yayınlandı ve dizi hayranları için fragmanların ne kadar önemli olduğu bir kez daha tescillendi dersek yanlış olmaz. Bu tarz yeni dizilerin reklamında tanıtım fragmanları önemli bir yer tutuyor. Özellikle dizinin genel konusu ve özetiyle birlikte değerlendirildiklerinde fragmanlar yeni diziyle ilgili önemli fikirler veriyor.

Şeref Meselesi dizisi yayına başladığında da yine fragmanlar izleyicilerin en çok arayacakları videoların başında gelecek. Çünkü izleyiciler için bir hafta beklemek büyük sıkıntı. Sevdikleri dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağını her zaman hızlıca öğrenmek istiyor ve fikir yürütmeyi seviyorlar.

İnternetten online olarak fragman izlemek mümkün, bu alanda pekçok site var ancak Şeref Meselesi fragmanı diziye özel olarak yapılmış web sitesinde yüksek kalitede ve hızlıca izlemek çok daha iyi bir fikir. Böyle fragmanın TV’de çıkmasını beklemeden dizinin fan sitesinde keyifle izlenebilir.

Şeref Meselesi dizisi için hazırlanan site şu anda yayında. Henüz dizi Kanal D ekranlarında yayınlanmadı ancak çıkan ilk tanıtım fragmanı şimdiden en çok izlenen fragmanlar arasındaki yerini aldı bile. Dizi zaten başrol oyuncuları nedeniyle büyük merakla bekleniyordu, ilk tanıtım fragmanından sonra takipçi listesine yeni dizi severler de eklendi diyebiliriz. Sizler de ekranda fırtına gibi esmesi ve izlenme oranlarıyla etkileyici bir performans sergilemesi beklenen dizinin fragmanlarını Şeref Meselesi sitesinden izleyebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.