Emine Şenlikoğlu’ndan İstiklal Marşı’na Hakaret

27 Ağustos 2014 Çarşamba, 19:35

Türkiye’de Türklük üzerine yapılan saldırılara bir yenisi daha eklendi. İslamcı Yazar Emine Şenlikoğlu İstiklal marşımızı hedef aldı. Şenlikoğlu, twitter üzerinden yayınladığı mesajında İstiklal Marşı’na saygısızlık yaptı.

HaberDokuz / Özel

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HADDİNİ AŞTI !

AKP’ye yakınlığıyla bilinen İslamcı Yazar Emine Şenlikoğlu haddini aştı. Binlerce şehidimizin kanlarıyla bezenmiş, bir milletin bağımsızlık destanının anlatıldığı İstiklal marşımızla alay etti.

Şenlikoğlu twitter üzerinden yayınladığı mesajında “Ya şu İstiklal Marşı’nda saygı duruşunda durmak hiç hoşuma gitmiyor, zaten bestesi bir tuhaf, yetmezmiş gibi bir de ayakta dur,ne bu ya?” dedi.

emine şenlikoğlu istiklal marşı

İSTİKLAL MARŞINDA OTURACAKMIŞ !

Emine Şenlikoğlu hızını alamamış olacak ki içindeki kini mesajlarla kusmaya devam etti. Şenlikoğlu İstiklal Marşı’nda ayağa kalkmayı komik bulduğunu söyledi. İşte skandal mesajlar:

“Zaten herkes mecburiyette duruyor.. saygı göstermek için illa ayakta mi durmak lazım

Ben de severim ama o beste ne,duruş ne.Oturduğumuz yerden dinlesek ne var?

O saygı dinsizlerin çıkardığı bir şey,kime saygı duruşunda bulunuyoruz öyle yaparak, bana onu söyle canım,ben anlayamıyorum”

KASETLERDEN SONRA BÖYLE AÇIKLAMA YAPMIŞTI

İstiklal Marşı’na hakaret etmekten çekinmen Emine Şenlikoğu, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonları sonrasında ortaya çıkan kasetler hakkında “Bu gün biri sordu, kaset dogru olsa ne derdin? Dedimki, dindarlar zekatını yoksullara ulastirmak icin basbakana vermişler olabilirler”

emine şenlikoğlu kasetler

 

emine-şenlikoğlu

3 Yorum

 1. MELTEM

  27 Ağustos 2014 at 23:08

  Emine hanım sonuçta her marşa saygı duruşu yapılır. Bazı ülkeler ellerini kalplerine koyarlar, bazıları başları önde,bazıları gökyüzüne bakarak.Bizde şanlı tarihimiz için ayağa kalkarak saygı duruşumuzu yaparız.Nasıl dinler insanlığın ahlaki değerleri için varsa birliktelik içinde marşlar vardır ve o marşlar her ülkenin şanlı tarihinden çıkmıştır.Özgürlüğümüzün simgesi olmuştur.Bizim için hayatlarını feda eden insanlar için bu kadarlık saygı duruşunu çok görmeyin.bestesi sizin zevkinizdir bir sözümüz olamaz ama kabul edinki baştan sona kurtuluşumuzu anlatır.beğenmiyorsanız beğeneceğiniz başka marşlar vardır.tabii başka ülkelerde..

 2. Pingback: O Kadın Gözaltına Alındı | HaberDokuz

 3. necdet uybaş

  26 Mart 2016 at 22:09

  İstklal Marşı’nı beğenmiyorsan beğindiğin başka bir ülkeye git. Ayakların ağrıyorsa da boşuna ayakta durma. O kahramnlar olmasa idi…şimdi ingiliz sömürgesi bir ülkede yaşardın… bunları da konuşamazdın

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz