Son Dakika
20 Şubat 2018 Salı

ICT Summit Now Bilişim Zirvesi

21 Ağustos 2014 Perşembe, 15:08

30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan ICT Summit Now Bilişim Zirvesi etkinliğinde yer alan “ICT Summit NOW DESIGN Awards” yarışmasına başvuru için son tarih 29 Ağustos olarak belirlendi. Yarışma üstün tasarımlı ürünleri öne çıkarmayı ve teknolojik ilerlemenin gözlemlenmesi için ideal bir platform oluşturmayı hedefliyor.
Bu yıl 30 Eylül – 1 Ekim 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan ICT Summit Now Bilişim Zirvesi etkinliği kapsamında düzenlenen “ICT Summit NOW DESIGN Awards” ödülleri için başvurular başladı. Yeni ürünleri değerlendirerek üstün tasarımlı ürünleri ödüllendirmeyi ve teknolojik ilerlemenin gözlemlenmesi adına ideal bir platform oluşturmayı hedefleyen yarışmaya katılım için son tarih 29 Ağustos olarak belirlendi.
Türkiye ya da yurtdışı merkezli, ancak Türkiye’de hali hazırda teknoloji alanında faaliyet gösteren ve satış gerçekleştiren tüm firmaların ürünleri yarışma kapsamında değerlendirmeye alınacak. Katılacak ürünlerin 2014 yılında üretilmesi ve satışa sunulması şartlarını yerine getirmesi gerekiyor.

-KAZANANLAR 30 EYLÜL’DE BİLİŞİM ZİRVESİ’NDE AÇIKLANACAK-

Yarışmaya katılan ürünler “Yazılım Ara yüzü Tasarımı” ve “Donanım Tasarımı” olmak üzere iki ana kategori ve bu kategorilere ait alt kategorilerde değerlendirilecek. Değerlendirme kriterleri arasında tema, inovasyon, ihracat potansiyeli, estetik, işlevsellik, güvenlik ve sürdürülebilirlik gibi maddeler yer alıyor. Seçici kurul ve halk oylaması sonucunda ödüle hak kazanan ürünlerin ödülleri, 30 Eylül 2014’de Bilişim Zirvesi’nde düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek. (ANKA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz