Kara, Kurtlar Vadisinden Ayrıldı

17 Ağustos 2014 Pazar, 14:12

Kurtlar Vadisi’nin başrol oyuncularından biri daha diziye veda etti. Addülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban’ın ardından Kara karakterini canlandıran Hakan Boyav da diziden ayrıldı. İki oyuncunun da yeni başlayacak olan “Beyaz Karanfil” dizisine transfer oldukları bildirildi.

PANA FİLMİN ORTAKLARI ÇEKİYOR

Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı olan Pana Film’in ortakları Cüneyt Aysan ve Bahadır Özdener, “Beyaz Karanfil” dizisinin de yapımcılığını yapacaklar. Bu durumda Kenan Çoban ve Hakan Boyav’ın transferleri bir nevi şirket içi değişim gibi yorumlanabilir.

Cüneyt Aysan ve Bahadır Özdener Kurtlar Vadisi dizinin uzun yıllar senaryosunu yazmışlar ancak 2013 yılında ani bir kararla ayrılmışlardı. Bu durumda tartışma konusun olmuş, Pana Film bir açıklama yapmak zorunda kalmıştı.

KARA’YI DA TRANSFER ETTİLER

Beyaz Karanfil dizisi Kurtlar Vadisi’nden yaptığı transferle adından söz ettirmeyi amaçlıyor. Daha önce Zaza karakterini canlandıran Ali Sürmeli’nin de olacağı kadroya son olarak Hakan Boyav katıldı. Kurtlar Vadisi’nde “Kara” karakterini canlandıran Boyav yeni sezonda Beyaz Karanfil’de oynayacak.

hakan boyav kara

Beyaz Karanfil dizisi uyuşturucu ile mücadele konusunu işleyecek. Son dönemde giderek artan uyuşturucu ve türevi maddelerin kullanımı konusunda gençlerin bilinçlendirilmesi de amaçlanıyor.

HaberDokuz

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz