İzge Tour

14 Ağustos 2014 Perşembe, 18:30

Turizm sektörünün geliştiği ülkelerin başına gelen Türkiye’de ulaştırma ve tur şirketleri büyük gelişme gösteriyor. Sektörün büyümesiyle birlikte şirketlerin faaliyet alanları da gelişiyor, büyüyor.

BÜYÜYEN BİR SEKTÖR

Tur organizasyonlarından, uçak biletlerine, tatil rezervasyonlarından, konaklamaya kadar hizmetler veriliyor. Sektörün büyümesi, kurulan şirketlerin artması beraberinde farklı sorunlar da oluşturuyor. Özellikle denetimsizlik, kurumsallıktan uzak şirketler, müşterilerini mağdur edebiliyor, yıllık izinlerini kullanarak tatili bekleyen ailelerde hayal kırıklığı oluşturabilir.

KURUMSAL FİRMALARI TERCİH EDİN

Tur, konaklama, uçak bileti ve rezervasyon gibi konularda mağdur olmamak için kurumsal yapısını oturtmuş, müşteri memnuniyetine önem veren şirketlerin tercih edilmesi gerekiyor.

Son dönemde yapmış olduğu atılımla dikkat çeken şirketlerden birisi de İzge Tour.

 

 

uçak bileti2

İzge Tour, müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket iddiasıyla yola çıktı. Bu bakımdan şirketin tüm çalışanlarına öncelikle ifade edilen konu müşterinin memnuniyetinin sağlanabilmesi.

Turizm gibi zor bir sektörde müşterileri doğru bir şekilde yönlendirebilmek; tatil bölgeleri, oteller ve rezervasyonlar bakımından yardımcı olabilmek gerekiyor. Sektörün önde gelen firmalarıyla ilgili yazılan şikayetleri görülünce, müşteri açısından sürecin ne denli zor olduğu görülebiliyor. Bu bakımdan ciddi ve bir o kadar müşteri memnuniyetini düşünen şirketlere ihtiyaç artarak devam ediyor.

UÇAK BİLETLERİ

Tatil bölgesini seçtiniz, firmanızı belirlediniz ve yola çıkacaksınız. Bu durumda geriye tek bir şey kalıyor, ulaşım yöntemini belirlemek. Eğer uzun bir mesafeye gidecekseniz en doğru yöntem uçak yolculuğunu seçmek. Bu kapsamda İzge Tour, uçak biletleri hizmeti de veren bir firma.

İnternette son dönemde artan “ucuz uçak bileti”, “uçak biletleri” gibi aramalar sektördeki talebin artığını da gösteriyor. Bu bakımdan sektörün yeni yüzü İzge Tour, müşterilerine kapsamlı bir hizmet vermek üzerine yola çıkmış gözüküyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz