Son Dakika
07 Aralık 2019 Cumartesi

Kuru Yıkama ve Koltuk Temizliği

30 Mayıs 2014 Cuma, 22:18

Evlerimizin belki de en kolay ve en çok kirlenen mobilya gruplarından bir tanesi de koltuklarımız. Bu ürün gruplarının çabuk kirlenmesinin başlıca nedenlerinden bir tanesi de çok fazla kullanılıyor olmasıdır, aynı şekilde halılarımız da bu ürün gruplarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Halı yıkama hizmetlerinde genellikle ıslak ve kuru temizleme çalışmaları yapıyoruz ancak koltuk yıkama hizmetlerinde daha çok kuru temizleme çalışmalarını tercih ediyoruz. Vakum makinelerimiz sayesinde koltuklarınız dip köşe kusursuz bir şekilde temizleniyor ve ilk günkü parlaklığı ile siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor. Koltuk sayısı ne kadar çok olursa olsun yerinde işlem yapıyor ve sizlerin gözü önünde gerekli çalışmaları tamamlıyoruz.


Temizlik şirketleri sayı olarak çok fazla ve haliyle rekabet de belli oranda artış gösteriyor ancak bu rekabet ortamından en iyi şekilde sıyrılmayı başarıyor ve sizlere daha kusursuz, daha profesyonel hizmetler sunuyoruz. Kalitemizden şüpheniz olmasın çünkü yıllardır bu alanda hizmet veriyor ve son dönemde teknolojiyi de arkamıza alarak gerekli çalışmaları yapıyoruz. Ev temizliği bizim için önemli ve bu aşamada değerli mobilya grupları ile birlikte ev eşyalarınızı da ele almaya devam ediyoruz. Sorunsuz bir temizlik için firmamız iletişim numaralarımızdan arayabilir ve yetkili isimler ile görüşebilirsiniz.


Koltuklarınızın kumaş yapısı ne olursa olsun bizim için sorun teşkil etmiyor çünkü profesyonel ekiplerimiz gerekli çalışmaları en iyi şekilde yaparak ellerinden gelenin çok daha fazlasını sizlere sunuyorlar. Ürünlerinizin düzenli bir şekilde bakım ve temizlik hizmeti almasını istiyorsanız sizler de tercihinizi firmamızdan yana yapabilirsiniz. Eğer uygun görülürse ve kumaş da buna müsait ise kuru yıkama dışında işlemler de yapılıyor ve profesyonel çalışanlarımız bunu en iyi şekilde belirleyerek hizmetlerini sunuyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.