Son Dakika
14 Aralık 2019 Cumartesi

Ankara Siyasal’dan Yeni Görüntüler

29 Mayıs 2014 Perşembe, 21:24

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi‘ndeki PKK yapılanmasını ayrıntılarıyla ele almıştık. Genel Yayın Yönetmenimiz Batuhan Çolak tarafından kaleme alınan yazı büyük ses getirmiş, “mülkiyede PKKistemiyoruz” konu başlığı twitter gündemi arasına girmişti. Yaşananlardan sonra okuldan yeni görüntüler gelmeye başladı. O görüntülerde, örgüt yandaşları konserleri basıp, öğrencileri tehdit ediyorlar. İşte skandalın detayları…

HaberDokuz / Özel Haber

ankara-siyasal-pkk-konser-haberdokuz

Sitemize ulaşan bilgilere göre Ankara Siyasal’daki durum çok daha vahim.

Terör örgütü yandaşlarının bahar şenlikleri sırasında konser basıp, sahnedeki müzik grubunun şarkısını keserek örgüt propagandası yaptıkları ortaya çıktı.

YÜZLERİ POŞULU GRUP SAHNEYİ BÖYLE BASTI

Ankara Üniversitesi’nde 3 hafta önce “İnek Şenlikleri” adı verilen bahar şenlikleri sırasında terör örgütünün üniversitelerdeki yapılanmasına (YDG-H) mensup kişiler sahneyi bastı.

Konseri kesen örgüt yandaşları önce propaganda yaptılar sonrasında ise örgüt lehine slogan attılar. Bu sırada konseri izlemeye gelen öğrencilerin bir kısmının alandan uzaklaştıkları görüldü.

YÖNETİM VE EMNİYET SESSİZ

Ankara Siyasal’daki bu görüntülerden sonra söz konusu grup okulda terör estirmeye devam ederken, okul yönetimi ve emniyetin herhangi bir işlem yapmaması dikkat çekti. 

YASALAR UYGULANMIYOR MU 

Ankara’nın göbeğinde yaşanan bu skandal karşısında sosyal medyada tepkilerini dile getiren öğrenciler, terör örgütüne karşı yasaların işlemediğini söylediler. Eğitim haklarının terör örgütü PKK tarafından ellerinden aldığını belirten öğrenciler, yaşananlar karşısında çaresiz kaldıklarını ve bu şartlarda eğitimlerini sürdürmelerinin imkansız olduğunu vurguladılar.

ankara-siyasal

mülkiyede-terör1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.