Hande Yener Hit Şarkısı Alt Dudak İndir Dinle

16 Mayıs 2014 Cuma, 16:42

12 Ocak 1973 doğumlu sanatçı Hande Yener, müzik hayatına çalıştığı mağazanın müşterisi Hülya Avşar vasıtası ile tanıştığı Sezen Aksu’nun iki sene vokalistliğini yaparak adım attı. Hem şarkıcı hem de aynı zamanda söz yazarı olan şarkıcının tüm albümleri ciddi bir satış rekoru ile başarılarını sürekli olarak katlayarak devam ettirmiştir. 2000 yılında kişisel albümünün çalışmalarını bitirip müzik dünyasına adını duyurmayı başaran Hande Yener’in asıl adı Makbule Hande Özyener’dir. O dönem çıkarttığı albümün ismi “Senden İbaret” çıkış parçası da “Yalanın Batsın” idi. Çıkardığı bu başarılı albümden hemen iki sene sonra 2002 yılında da “Sen Yoluna Ben Yoluma” albümünü piyasaya çıkarmıştır. Satış barajını geçen bu albümle Hande Yener büyük bir ilgi seli ile karşılaşmıştır müzik indir. 2004 yılında “Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor” albümünü yayınladı ve bundan sonra ki albümü olan “Apayrı” albümünde biraz daha pop müziğinden uzaklaşıp, elektronik müziğe geçiş yapmıştır.

Hande Yener, 2007 yılında tamamen elektronik müziğe geçiş yaparak “Nasıl Delirdim” albümünü piyasaya çıkardı isterseniz bu albümü muzik indir.org tan indirebilirsiniz. Bu albüm içerisinde bulunan “Romeo” ve “Kibir” şarkıları sayesinde Avrupa müzik listelerine de girmeyi başardı. Ve 2008 ile 2009 albümlerini de yine elektronik müzik tarzı ile devam ettirdi. 2010 yılında çıkardığı “Hande’ye Neler Oluyor?” albümü ile pop müziğine geri dönüş yapan başarılı sanatçı, yine sevenlerinin çok beğendiği bir albüm başarısına daha imza atmıştır. Daha sonra ki yılda Sinan Akçıl ile beraber Atma şarkısına düet yaparak çok sevilen bir şarkıyı uzun süre listelerin bir numarasına çıkarmıştır. Pop müziğinden devam eden Yener, 212 yılında tekrar bir albüm çalışması yaptı ve şimdi 2014 yılında “Mükemmel” adlı albümünü yaz aylarında yayınlamayı planlıyor. Çıkacak albümden önce piyasaya sürülen single “Alt Dudak” dinlenme rekorlarını zorluyor.

hande-yener
Mp3 indirmenin ve dinlemenin kısa yolu olan muzik-indir.org adresinden Hande Yener’in yeni ve hit şarkısı Alt Dudak parçasını ücretsiz dinleyebilir ya da direk olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Müzik indirmek için şartsız ve güvenli mp3’lere anında sahip olmak için hemen istediğiniz müzikleri belirleyip, kısa aramalar ile ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz