Son Dakika
13 Aralık 2019 Cuma

Türkiye’nin Transfer Firması

12 Mayıs 2014 Pazartesi, 17:47

Türkiye’nin en büyük 4 havalimanında ofisi bulunan DAB Shuttle, 7 gün 24 saat transfer hizmeti vermektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalindeki DAB Shuttle ofisini ziyaret ederek lüks sedan araçlardan VIP minibüslere, ekonomik binek araçlardan üst segment araçlara kadar geniş araç seçeneklerini inceleyin. İhtiyacınızı karşılayacak aracı seçin ve özel şoförünüz sizi otelinize konfor içerisinde ulaştırsın.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı şehir dışında olduğu için en konforlu ulaşım alternatifi özel transfer ve shuttle firmaları tarafından sağlanmaktadır. DAB Shuttle 3 kişi üzeri müşterilerini VIP minibüsleri ile transfer ederek müşterilerinin zaman kaybetmeden diledikleri yere ulaşmalarını sağlamaktadır.

Ankara Esenboğa Havalimanında özel şoförlü araç kiralamak isteyenlerin ziyaret edebilecekleri DAB Shuttle Dış Hatlar ofisi ve DAB Shuttle İç Hatlar ofisi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanında şoförlü minibüs kiralama hizmetinin yanısıra şoförlü lüks araç kiralama hizmeti sunan DAB Shuttle firmasına ulaşmak çok kolay; istanbulshuttle.ws internet sitesini ziyaret edebilir, telefon ile araç kiralama şartları ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.