İnstagram’da Takipçi Arttırma

03 Mayıs 2014 Cumartesi, 21:23

Sosyal medya çağımızın en önemli gerçeği olmaya devam ediyor. Facebook ile başlayan bu yeni alan, twitter ve instagram gibi alanlarla farklı bir boyut kazandı. Bu değişimle birlikte yeni bir medya, yeni bir haberleşme alanı doğdu. Özellikle genç neslin yoğun olarak kullandığı sosyal medya sayesinde yeni bir ekonomi alanı doğdu. Birçok sektör ve tanıtıma ihtiyaç duyan kişiler sosyal medyaya reklam yatırımı yapıyorlar.

instagram-takipçi

Son dönemde ortaya çıkan bu değişim birçok sosyal medya kanalına yansımış durumda. instagram’da bunların başında geliyor.

Birçok insan instagram’da takipçi arttırma yoluna gidiyor. instagram’da takipçi satın almak isteyen ve alan çok sayıda insan bulunuyor. Bir anda binlerce takipçiye sahip olmak hemen hemen her kullanıcının en büyük hayali oluyor. Böylece paylaşımlar binlerce, on binlerce kişiye ulaşabiliyor. Kişisel ve kurumsal hesaplarda, İnstagram takipçi sayısının artması sosyal medyada prestij olarak da kullanılıyor. Büyük firmalar, tanıtım yapan ünlüler ve instagram takipçi sayılarıyla övünüyorlar.

Sosyal medyaya erişimlerin bu denli yoğun olması, reklam sektöründeki değişimleri de beraberinde getiriyor. Artık birçok reklam ajansı internet merkezli çalışıyor. Ünlülerin de büyük rağbet gösterdiği bu alanlarda “instagram takipçi satın alma”, “instagram takipçi artırma” gibi başlıklar üzerinden hizmet veriliyor.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz