Türk Telekom ve Kariyer Olanakları

02 Mayıs 2014 Cuma, 14:32

Türkiye’nin en gelişmiş ve ileri düzeyde olan iletişim ağı olan Türk Telekom vermiş olduğu internet hizmetiyle bizi dünyaya bağlayan ve teknolojiyi bizlere sunan büyük bir markadır.

Bizleri ilk olarak 1994 senesinde GSM ile tanıştıran Türk Telekom, İstanbul, İzmir ve Ankara’da bizlere Gsm hizmeti sunmuştu. 1 yıl sonra ise PTT ile olan ortaklığından ayrılan Türk Telekom tamamen kendi altyapısını kurmaya başladı. 1998 yılında Turkcell ve Telsim’e GSM operatörlüğünü 25 yıllığına bu şirketlere devretti.

Türk Telekom, Türkiye’nin en büyük kurumlarından bir tanesidir. Her il ve ilçede şubeleri bulunmaktadır ve birçok insana da iş istihdamı sunmaktadır. Her yıl binlerce personele iş fırsatları sunan Türk Telekom, beyaz yaka ve mavi yaka olmak üzere birçok pozisyona iş alımları yapmaktadır.

Türk Telekom büyük bir şirket olduğu için her an iş alımı yapabilir. Kendi sitesi üzerinden ve kariyer.net gibi siteler üzerinden iş ilanlarını duyurmaktadır. Türk Telekom iş başvurusu için sizlere vereceğimiz linklerden de faydalanabilir ve kariyeriniz için ilk adımı atabilirsiniz. Başvurularınız Türk Telekom insan kaynakları departmanı tarafından titiz bir şekilde incelenir ve uygun görülen iş pozisyonlarına yerleştirilirsiniz.

Türk Telekom iş ilanları için isbasvurusu.biz isimli kariyer sitesinden faydalanabilirsiniz. TTnet dışında diğer büyük firmalarında iş başvuru ve kariyer sayfalarını bu site üzerinden bulabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz