Son Dakika
09 Aralık 2019 Pazartesi

Kadın Eylemciye Polis Tokadı !

1144 kez izlendi, 09 Şubat 2014 Pazar

Taksim’deki eylemler sırasında İstiklal Caddesi üzerindeki bir sokakta bulunan apartmana giren bir kadın eylemciye sivil polisin attığı yumruk kameralara yansıdı. Olay sonrası apartman önünde toplanan kalabalık polise tepki gösterdi. Yaşanan arbede sonrası polis biber gazı kullanarak kalabalığı dağıttı. “İnternet Yasası’nı protesto etmek için Taksim ve Galatasaray Meydanı’nda toplanan eylemciler polise taş, şişe, havai fişek ve […]

Taksim’deki eylemler sırasında İstiklal Caddesi üzerindeki bir sokakta bulunan apartmana giren bir kadın eylemciye sivil polisin attığı yumruk kameralara yansıdı.

Olay sonrası apartman önünde toplanan kalabalık polise tepki gösterdi. Yaşanan arbede sonrası polis biber gazı kullanarak kalabalığı dağıttı.

“İnternet Yasası’nı protesto etmek için Taksim ve Galatasaray Meydanı’nda toplanan eylemciler polise taş, şişe, havai fişek ve bilyelerle saldırdı. Müdahale sonrasında İstiklal Caddesi’nde ara sokaklara dağılan eylemciler ile polis arasında kovalamaca yaşandı. Ara sokaklara kaçan bir kadın eylemciyi apartmanda yakalayan polisler, gözaltına aldı. Bu sırada sivil bir polisin bağıran kadın eylemciye yumruk attığı görüldü.

Etiketler: kayın eylemci taksim 8 şubat olaylar taksim polis şiddeti taksim polisin vurması

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.