Son Dakika
06 Aralık 2019 Cuma

Bahçeli:”Bize Faşist Dediler”

08 Şubat 2014 Cumartesi, 15:22

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin seçim kampanyası tanıtım toplantısında konuştu.

İşte o konuşmadan satır başları…

* 30 Mart’ta yapılacak seçimlere 52 gün kalmıştır. Bu seçimler ülkemiz için kilit önemdedir. Bugün hep birlikte tarihe not düşeceğiz. Milliyetçi ülkücü hareketin karar ve duruşunu birlikte haykıracağız. Türkiye’nin umudu kardeşliğin kılavuzu değerli ülküdaşlarım hoş geldiniz güzellikler getirdiniz.

* Bizim milletimiz dışında kimseden icazet almamız mümkün değildir. Kaynağımız Türk ve İslam değerleridir. Yükümüz ağır ancak bir o kadar da mübarektir.

* Ahı gitmiş vahı kalmış Başbakan Türk milletini kandırmak için korku senaryolarını üretmektedir. Nedense ayakkabı kutularına giren 4.5 milyon dalar ile ilgili yorum yapmamaktadır. Eski Bakan Binali’nin MilyonAli diye isim değiştirmesini hatırlamamaktadır. Daha Bilal Erdoğan’ın çevirdiği dolaplar ortaya çıkmamıştır.

* Kurşunlar üzerimize yağdı ama durmadık. Bizler için başaramaz dediler, hayalci dediler yapamaz dediler faşist dediler kandan besleniyor dediler Fatiha bilmiyor dediler, şehit istismarcısı dediler, kavgacı, hayvan, kafatasçı dediler. Bu sözler yıllardır mal mülk şan şöhret peşinde koşan iblislerin ağzından duyulmuştur. Bunlar ki camiye gidince el açan kiliseye gidince mum yakan iki yüzlü bedbahtlardır.

*Fas’tan ‘Alo Fatih’ demek milli iradeye saldırı değil midir?

* Bizim görüşlerimizin alt yazılarda görünce, kırmızı görmüş boğa gibi davranmak milli irade hırsızlığı demek değil midir?

* Anketlerdeki oylarımızı düşük göstermek milli iradeyi zimmete geçirmek değil midir?

* Demek ki tuz kokmuştur. Habertürk Habertello ismini alarak hapı yutmuş iktidarın kapı kulluğuna boğun eğmiştir. Basın hürriyeti ölümcül yara almıştır.

* Bu medyanın görüşlerimizi haber yapmasına gerek yoktur. Onlar, AKP’yi yüzde 50 yetmezse yüzde 90 göstersin CHP’yi de parlatsın önünü açsın son sözü millet söyleyecektir. 30 Mart Türk milletinin karar ve iradesinin sandığa yansıyacağı gündür.

bahçeli-faşist-dediler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.