“Namertlikten Kurtulamayacak”

21 Ocak 2014 Salı, 12:00

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin gündeminde 17 Aralık operasyonu vardı. Erdoğan’ın hedefine koyduğu Emniyet görevlileri ve savcılara sahip çıkan Bahçeli, Erdoğan’ın cemaate yönelik söylediği ‘Ananas Cumhuriyeti’ sözleriyle de Erdoğan’a mesaj gönderdi.

Bahçeli’nin konuşmasından satırbaşları…

30 Mart seçimlerine 69 günlük süre kalmıştır. Siyasetin üslubu dibe vurmaktadır. Mahkeme kararı olmadan yapılar dinlemeler yayılmaktadır. Telekulak çeteleri işbaşındadır.

NE AKP NE CHP İLLE DE MHP

İstanbul’da gördük ki İstanbullu kardeşlerimiz mevcut iktidardan müzdariptir. Dünyanın en büyük kenti, çağ açıp kapayan bu şehri AKP’den kurtulmak için gün saymaktadır İstanbul AKP’yi de CHP’yi de denemiştir. Bu iki parti de İstanbul’u talan etmiştir İstanbul’da yepyeni ve taptaze bir başlangıç yapılmalıdır. Ne AKP ne CHP ille de MHP.

Hükümete yakın durmak sanki suç işleme ayrıcalığı sunmaktadır. İçinden geçtiğimiz şu günlerde adalet terazisi zedelenmiştir. Mahkeme kararları dinlenmemektedir. Başbakan Erdoğan 17 Aralık’ta açığa çıkan yolsuzluğa operasyonu engellemek için çırpınmaktadır.İktidarın estirdiği faşizm rüzgarı ve otokrat dili, hukukun elini bağlamaktadır, Başbakan yakayı kurtarmak için her rezillikten istifada etmektedir. Haram lokma yiyenlerin peşine düşen savcı ve polisler sürülmektedir

Karşımızda hukuku boğazlamaya çalışan bir iktidar vardır. Başbakan şunu unutmamalıdır tarihte hiçbir iktidar adaletten kaçamamıştır. Başbakanın kötülediği savcılar millet adına herkes adına hesap soracak. Erdoğan rüşvete karşı hamlelerle bertaraf etmeye çalışmaktadır.

ERDOĞAN MİT RAPORUYLA O TARİHTE HABERDARDI

Başbakan Erdoğan başından beri dönen dolapların tanığıdır.17 Aralık’tan 8 ay önce 18 Nisan’da MİT Raporu ile Başbakan her şeyden haberdar edilmiştir.

Başbakan 29 yaşındaki sözde işadamının bakanları rüşvete bağlamasını onaylamıştır. Başbakan bu adamı hayırsever diye tanımlamıştır. Kara paracılar AKP’nin sunduğu geniş imkanlardın faydalanmışlardır. Başbakan kara paraya da kılıf bulmuştur. “Kara para diyorlar para bankaya giriyorsa kara para diyemezsiniz” diyerik suç üstü yakalanmıştır.

BAŞBAKANIN AYAKKABI KUTUSU KAÇ NUMARA?

Nasıl ve hangi yollardan girdiği belli olmayan paraların ülkeye dilim dilim sokulmuştur. Başbakan simsiyah yüzüyle buna izin vermiştir.

Hükümet itibarını kaybetmiştir. Başbakana göre kirli ittifaklar devrededir. AKP’li bir vekilin ayakkabı kutusuyla ilgili sözleri cezalandırılmaktadır. Peki başbakan senin ayakkabı kutun kaç numara?

BAŞBAKAN NAMERTLİKTEN KURTULAMAYACAK

Başbakan rüşvetin üzerine giden savcıların üzerine gitmekte onları terör örgütü ilan etmektedir. Sözde darbe savcılarının arkasında dururken simdi alayini düşman ilan etmiştir Başbakan Erdoğan’ın sahte ihbar mektuplarından ne zaman haberi olmuştar. Başından beri bunun kumpas olduğunu bilip de susuyorsa ortada suç vardır.

Milli ordumuza yedi düvelin bile yapamadığı kalleşliği nasıl hangi cüretle yapmışlardır Türk Ordusu’na kurulan kumpasın şifreleri çözülmeden Başbakan namertlikten kurtulamayacaktır.

İktidar HSYK’yı anayasaya aykırı bir şekilde kendi çıkarları doğrultusunda düzenlemek niyetindedir. 12 Eylül 2010 Referandumuyla kabul edilen HSYK’nın yeni yapısı kanunla bozulmak istenmektedir.

ANANAS CUMHURİYETİNİ BAŞKA YERDE ARAMA

Başbakan Erdoğan ülkemizi ananas cumhuriyetine çevirenleri başka yerde değil aynada aramalıdır. Sen ki hırsızlığın babadan oğula geçtiğini söylemiş birisin.

AKP hükumetinin Suriye politikası çoktan çökmüştür.Türkiye hayalperest bir Başbakanla ve stratejik derinlikte boğulmuş bir Bakanının elinde caydırıcılığını yitirmiştir Bir tırın bile güvenliğini sağlayamayan bir hükumet bir milletin güvenliğini nasıl sağlayacaktır? Başbakan ve hükumeti devletin istihbarat kurumunu terör örgütünün kuryesi yapmamalıdır.

BAŞBAKAN SONUNUN ORTADOĞU DİKTATÖRLERİ GİBİ OLMASINI İSTEMİYORSA…

Hergün bir TIR durduruluyor. Bununla Suriye muhalefetine silah taşınıyorsa kepazeliktir.
Başbakan sonunun Ortadoğu’nun zalim dikdatörleri gibi olmasını istemiyorsa derhal Türk halkından özür dilemelidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz