PKK Saldırısı: 1 Öğrenci Ameliyata Alındı !

18 Ocak 2014 Cumartesi, 18:10

Marmara Üniversitesi’nde uzun zamandır devam eden gerginlik perşembe günü PKK yandaşı bir grubun saldırısıyla üst düzeye çıkmıştı. Dün öğleden sonra yine saldıran PKK’lı grup, 4 öğrenciyi yaraladı, bir öğrencinin durumu ise ağır.

HaberDokuz.com / Özel Haber / İstanbul

KCK’ya bağlı yapılanmalar şehir terörünü kampüslere taşıdı. Marmara Üniversitesi’nde yaşanan gerginlik üst düzeyde. Perşembe günü bir öğrenciye saldıran gruptan hiç kimse gözaltına alınmazken, Cuma günü öğleden sonra Haydarpaşa Kampüsü’nde olaylar çıktı.

Hukuk Fakültesi’ndeki olaylarda, terör örgütü yandaşı 60 kişilik grup 4 milliyetçi öğrenciye saldırdı. Saldırı sonrası yaralanan öğrenciler hastaneye kaldırıldı.

1 ÖĞRENCİNİN DURUMU AĞIR

Kesici aletler ve sopalarla saldırıya uğrayan öğrencilerden birinin durumunun ağır olduğu ve hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

GÖZALTI YOK !

Üniversitede aylardan bu yana süren PKK yapılanması ve faaliyetleri karşısında gerekli güvenlik önlemlerinin alınmadığı ifade edilirken, saldırı yapan grubun ellerini kollarını sallayarak kaçtıkları tespit edildi.

Türkiye’nin birçok üniversitesinde yaşanan PKK terör örgütü saldırılarına karşı gerekli önlemlerin alınmaması durumunda durum daha da kritik bir hal alacak. 

marmar-üniversitesi-pkk

terör-kıskacında-üniversiteler-haberdokuz

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz