BDP Mitinginin Perde Arkası !

18 Ocak 2014 Cumartesi, 20:16

İstanbul Kadıköy İskele Meydanı’nda yapılan BDP Mitingi ile ilgili şok bilgiler gelmeye devam ediyor. Ana akım medyanın görmezden geldiği ve PKK’nın gövde gösterisine dönüşen olaylara şahit olan bir vatandaş, sitemiz HaberDokuz.com’a ulaştı. İşte İstanbul’da yaşanan skandalın detayları…

HaberDokuz.com / Özel Haber / İstanbul

Tarafımıza ulaşan mektubu noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz. İşte o mektup ve bugün İstanbul’da yaşananlar:

kadıköy-rojava-mitingi

“BU OLANLARA HALA İNANAMIYORUM!

Şu an Kadıköy’den geliyorum, BDP mitingi vardı bugün, unutmuşum. Eve gitmek için dolmuşlara yürürken şoklar içinde alana baktım, her yerde devasa BEBEK KATİLİ posterleri vardı, binlerce, evet binlerce terörist destekçisi insan ellerindeki paçavraları sallayarak KATİLE ÖZGÜRLÜK İSTİYORLARDI!

Ve asıl onlara müdahale edilmesi gerekirken söylenerek geçerken ben, polisler tarafından durdurulup cihazdan geçirildim. “Benim yerime onlara müdahale etmeniz gerekmez mi terörist ele başı posteri sallamak, açmak yani kısacası terör propagandası yapmak yasal bir suç değil midir, neden müdahale etmiyorsunuz, bırakın kolumu!” diye bağırdığımda amirle tartışmaya başladık. “Biz de emir kuluyuz, siyaset bunlar, siyasiler izin verdiyse biz müdahale edemeyiz” dedi yüzüme alaycı bir şekilde.

Sizin hiç mi şehit akrabanız yok, hiç mi canınız acımıyor? Neden kimse çıkıp buna bir şey demiyor, adamlar İstanbul’un göbeğinde terör propagandası yapıyor, binlerce polis dönercilerde oturup göbeği salarak keyifle çaylarını yudumluyor. EGM Genel müdürü, EGM’ye bu emri veren içişleri bakanlığı, hepsi için suç duyurusunda bulunacaktım da fenalaştığım için eve dönmek zorunda kaldım. En kısa zamanda Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayete gideceğim. Ve bugün, gördüğüm bu muamele, bu tavır sonrasında da bir daha kimse bana, “polisleri genelleme” demesin, diyemez de zaten. Ben önümden geçen teröristi, terörist yaltakçısını tutuklamayıp da evine giden vatandaşı durduran polisi, canım çıksa aramam artık.

Unutmayın, kulağınıza küpe olsun. Bir yerde bir suçtan yakalanırsanız “her biji apo” demeniz yeterli, salına salına yürüyorsunuz. Ve söylemedi demeyin, yemin ediyorum bu iş çözülmezse gideceğim bu ülkeden, çünkü ne yüreğim, ne vicdanım hiç bir şeyim kaldırmıyor bu soytarılıkları, kepazelikleri, midemi bulandırıyorsun susan, ağzı fermuar olmuş Türkiye!”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz